Ворскла – Минай 2:0. Україна, 10-й тур. Звіт

«Ворскла», яка не вигравала три тури поспіль, нарешті повернулася на шлях перемог.

«Футбольний клуб»

2022-10-29 15:27

Зустріч розпочалася з атак «Миная», але створити серйозні загрози воротам Різника підопічним Володимира Шарана не вдалося.

А «Ворскла» скористалася першим же шансом – на 19-й хвилині в ході однієї з контратак Олійник виконав точний пас на Сефері, який влучно пробив в дальній від Бандури кут воріт – 1:0.

До перерви «Минай» мав кілька нагод відігратися, але двічі «Ворсклу» виручив Різник.

В другій половині зустрічі номінальні гості приклали чимало зусиль, аби зрівняти рахунок. Але пропустили стрімку атаку полтавців, в ході якої Марлісон чітко замкнув простріл Кравця – 2:0.

Підопічні Віктора Скрипника здобули третю перемогу в чемпіонаті і піднялись на 8-му сходинку турнірної таблиці.

ВОРСКЛА – МИНАЙ – 2:0
Сефері (19), Марлісон (64).
Ворскла: Різник, Чеснаков, Бацула (Нестеренко, 81) Кравець, Зайков, Пердута, Челядін (Толі, 63), Олійник (Степанюк, 81), Юрченко (Феліпе, 76), Сефері, Марлісон.
Минай: Бандура, Горін, Гончар, Трубочкін, Нємчанінов, Вітенчук (Байдал, 76), Хахльов (Паламар, 86) Твердохліб, Воробчак, Вишневський (Колесник, 67), Кулієв (Коломоєць, 76).
Попередження: Юрченко (55) – Горін (66), Твердохліб (78), Коломоєць (90+3).