20-й тур УПЛ мовою чисел та фактів

800-й матч «Ворскли», безвиграшна серія «Полісся», 80-та поразка Юрія Максимова та інші цікаві події туру в цифровому розрізі.

2024-03-10 15:18

800-й матч Ворскли в УПЛ: +277=216-307 м’ячі 881-954.

2-а в УПЛ вольова перемога Шахтаря над Колосом.

Переможна серія Шахтаря в матчах з Колосом триває 5 ігор.

Завершилася переможна серія Дніпра-1 в матчах з Рухом, яка тривала в Чемпіонатах 4 гри.

Динамо вперше втрачає очки з Вересом в УПЛ – в 11-й грі.

Перервалася переможна серія Динамо в Чемпіонаті, яка тривала 6 матчів.

Гольова гостьова клубна рекордна серія Динамо в УПЛ триває 32 матчі – 71 гол.

Перервався гольовий серіал Дніпра-1, який продовжувався в УПЛ 8 ігор - 15 голів.

390-й домашній матч Чорноморця в УПЛ: +182=99-109 м’ячі 519-375.

Безвиграшна серія Полісся в Чемпіонаті триває 6 ігор: 4 нічиї та 2 поразки.

Пропускна клубна рекордна серія Металіста 1925 в Чемпіонаті триває 13 ігор – 30 голів.

Перервався програшний клубний рекордний серіал Металіста 1925 в УПЛ, який тривав 7 ігор.

Програшна домашня серія Чорноморця з Ворсклою триває в Чемпіонатах 6 ігор.

Завершилася безгольова серія Вереса в матчах з Динамо, яка тривала в Чемпіонатах 607 хвилин.

Безгольовий гостьовий серіал Оболоні в УПЛ продовжується 312 хвилини.

Дніпряни 1-й раз не забивають голи в УПЛ у зустрічах з рухівцями (у 7-й грі).

Безпрограшна гостьова серія Руху продовжується 4 матчі (2 перемоги та 2 нічиї), що стало повторенням клубного рекорду.

10-і гостьові матчі в УПЛ провели ЛНЗ: +4=4-2 м’ячі 10-8 та Оболонь: +2=2-6 м’ячі 5-14.

1-й дубль в УПЛ оформлює Кевін (у 2-й грі), який стає автором 130-го дубля Шахтаря на своєму полі.

15-й гол в УПЛ забиває Лассіна Траоре (Шахтар), 10-й - Денис Антюх (Зоря), 5-й – Андрій Бацула (Ворскла), Артем Козак (Полісся), Микола Михайленко, Артем Шулянський (обидва – Олександрія).

У 4-му для себе клубі УПЛ відкриває лік голів Владлен Юрченко (Металіст 1925), який раніше забивав у складі Зорі, Десни і Ворскли, 3-му - Владислав Бугай (Зоря) – Чорноморця, Львова, Андрій Бацула (Ворскла) – Зірки, Олександрії.

100-й матч у всіх турнірах зіграв Роман Вантух (Зоря): 88-й – в УПЛ, 6 – в Кубку та 6 – в єврокубках.

1-й матч в УПЛ провів Артем Слесар (Зоря), Ярослав Проценко (Металіст 1925).

У 3-му для себе клубі УПЛ дебютує Фабрісіо Альваренга (Чорноморець), який раніше виступав за Олімпік, Рух, 2-му - Ярослав Кисіль (Минай) – Зорю, Єгор Твердохліб (Кривбас) – Минай, Євген Запорожець (Оболонь) – Інгулець.

Різні клуби Юрія Максимова зазнали 80-ї поразки у всіх турнірах: 70-ї в УПЛ, 8 – в Кубку та 2 – в єврокубках.

Різні клуби Юрія Коваля здобули 30-ту перемогу у всіх турнірах: 14-ту – в УПЛ, 15 – в Кубку та 1 – в єврокубках.

Віталій Пономарьов провів 33-й матч в УПЛ біля керма Руху і став новим тренером-гвардійцем «жовто-чорних».
1-й в УПЛ гостьовий пенальті ЛНЗ (у 10-й грі) став реалізованим.

10-й з 11-ти реалізований пенальті в УПЛ у виконанні Владлена Юрченка (Металіст 1925), 3-й з 4-х – Сергія Рибалки (ЛНЗ).

11-й з 14-ти реалізований пенальті в УПЛ у ворота Георгія Бущана (Динамо), 10-й з 13-ти – Микити Шевченка (Олександрія), 8-й з 10-ти – Германа Пенькова (ЛНЗ), 1-й з 1-го - Ярослава Проценка (Металіст 1925, у 1-й грі).

1-й раз в УПЛ пробивав з позначки Марко Мрвальєвич (Верес, у 3-й грі), зумів його реалізувати і став автором найпізнішого (!) 11-метрового удару в українських Чемпіонатах - на 90+9 хвилині, Артем Козак (Полісся, у 34-й) - гол.

1-й в УПЛ автогол Едуарда Сарапія (Дніпро-1, у 47-й грі), Лассіни Траоре (Шахтар, у 34-й), який стає автором 9-го випадку в Чемпіонатах, коли гравець в ході гри забиває голи і в чужі ворота і в свої.

2-а в Чемпіонатах червона картка для Лукаса Тейлора (Полісся).

20-й матч в Чемпіонатах провів арбітр Дмитро Панчишин (Харків).

220-й матч в УПЛ провів асистент арбітра Олександр Корнійко (Миргород).

1-й раз з початку Чемпіонату гравці Зорі обійшлися без жовтих карток.

Найбільш коректна команда Чемпіонату: Рух (40 жовтих) – 40 очок, найбільш недисципліновані: Ворскла (55+4 червоних) та Верес (57+3) – по 63 очка.

Найпопулярніший рахунок нинішнього Чемпіонату – 1:0 (у 30-ти матчах).