Украина

Премьер-лига

Безбородько: «Теперь не все зависит от «Десны»

2019-03-15 10:53

Цей тиждень має стати визначальним для чернігівського спорту, адже у неділю на «Десну» чекає ледь не найбільш важлива гра у новітній історії клуба – битва, яка має вирішити долю місця у перший шістці УПЛ. Напередодні матчу зі «Львовом» свій коментар дав чернігівський нападник Денис Безбородько.

У матчі у Полтаві здавалося, що ігрова перевага на боці «Десни», останні хвилини команда грала у більшості. Чого не вистачило для того, щоб перемогти?
По-перше, зіграло свою роль те, що ми не використали власні моменти. Вони у нас були. Могли спокійно забивати. Можливо у чомусь нам не пощастило, десь завадило поле, але, в принципі, я вважаю, що ми самі винні. Треба було забивати.

Як сприйняли цю нічию та яка зараз атмосфера у команді?
Атмосфера гарна. Нічию сприйняли трохи болісно, але в нас є шанси, ще не все втрачено. Є ще гра, вона буде багато вирішувати. Погано те, що не все вже залежить від нас: навіть якщо ми виграємо, треба, щоб хтось з наших конкурентів втратив очки. Ось це погано…

На що налаштовані у матчі зі «Львовом»?
Розраховуємо перемогти. За рахунок комбінаційного футболу, за рахунок наших вболівальників, які завжди приходять та нас підтримують. Сподіваюся, ця гра не буде виключенням. Вірю, що погода не завадить футболу й за рахунок колективної гри ми зможемо переграти ФК «Львів».

– Н
аскільки Вам допоможе у неділю підтримка вболівальників?
Буде дуже важливо, так як гра вирішальна у боротьбі за місце у шістці. Тому, сподіваюся, що як й у попередніх матчах, вболівальники прийдуть та будуть нас підтримувати. Можу сказати їм тільки: «Приходьте на стадіон, підтримуйте «Десну»!

desna.football