Україна

Прем'єр-ліга

Минай – Верес 0:0. Україна, 12-й тур. Звіт Бандури

Команда Володимира Шарана у поточному чемпіонаті не спромоглась здобути жодної перемоги та замикає турнірну таблицю.

2023-10-29 15:09

У битві аутсайдерів Прем’єр-ліги зійшлись «Минай» та «Верес». Для обох команд ця гра була надважливою: підопічні Володимира Шарана поки не здобули жодної перемоги в сезоні, в той час, як навколо Сергія Лавриненка згущувались хмари – лише лінивий не відправляв його у відставку у разі невдачі.

«Верес» з перших секунд кинувся атакувати, і вже на четвертій хвилині Олександру Бандурі довелось рятувати рівнян після удару впритул. За мить черговий провал оборони закарпатців дозволив Михайлу Шестакову увірватись у штрафний і пробити з гострого кута – неточно.

На 8-й хвилині «Верес» миттєво розіграв стандарт і Владислав Шарай, вийшовши сам на сам, пробив. Бандура встиг махнути рукою, зачепив сферу і та влучила у стійку. Згодом кіпер «Миная» змушений був виходити далеко з воріт, аби нівелювати черговий фейл оборонців.

Закарпатці насилу справлялись з натиском заведеного суперника, який не гребував йти у жорсткі стики. В середині тайму Бандура знову став героєм декількох епізодів: спочатку він у шпагаті ногою відбив удар Шарая, а за мить встиг зреагувати на добивання від Євгенія Шевченка, рукою перепинивши політ сфери. У наступній атаці він потягнув у стрибку удар Олександра Кучеренка метрів з 20-ти. Божевільна гра від 37-річного ветерана.

На 35-й хвилині «Минай» створив свій перший 100%-вий момент: Єгор Твердохліб прорвався правим флангом, увірвався у штрафний і закручував у дальній кут. Богдан Когут у божевільному стрибку кінчиками пальців зачепив сферу, та влучила у поперечину і вилетіла у поле.

Незадоволений Шаран не став чекати завершення першого тайму і зняв з гри Тимура Корабліна та Міхаїла Гечева, випустивши замість них Сергія Петька та Валерія Рогозинського.

Одразу по перерві Андрій Кухарук перевірив на міцність стійку «Миная», а на 55-й хвилині Шарай виходив сам на сам лівим флангом і намагався пробити у дальній кут – Банудра встиг зреагувати і виставити ногу. За трохи Олег Вишневський був близьким до того, аби вивести «Минай» вперед після навісу з кутового, але Максим Марусич зумів вибити м'яч з лінії воріт.

На 82-й хвилині вже Когут завадив виходу сам на сам, врятувавши «Верес «від гола. Вже у доданий час Владислав Шарай заробив другий «гірчичник» і залишив рівнян у меншості. Це, однак, не вплинуло на результат.

Безгольова нічия принесла «Вересу» 7 очок і залишила на 15-й сходинці турнірної таблиці УПЛ, «Минай» з 5-ма пунктами останній.

МИНАЙ – ВЕРЕС – 0:0
Минай: Бандура, Солдат, Мельник (Вишневський, 46), Ю.Кравчук, Нємчанінов, Вітенчук, Одарюк (Ременяк, 83), Кораблін (Петько, 37), Твердохліб, Гечев (Рогозинський, 37), Гунічев (Панасенко, 61).
Верес: Когут, Балан, Кучеренко, Курко, Шевченко, Жуліо Сезар, Кухарук, Шестаков, Яго (Блізніченко, 86), В.Шарай, Марусич (Гайдучик, 68).
Попередження: Солдат (22), Вітенчук (40), Твердохліб (66) – Шевченко (18), В.Шарай (27), Яго (79), Балан (88).
Вилучення: В.Шарай (90+1, друге попередження).

football24.ua