Шовковський: «Сьогодні ми не були схожі самі на себе»

У четвер, 7 березня, у матчі 20-го туру чемпіонату України київське «Динамо» з рахунком 1:1 зіграло внічию з рівненським «Вересом». Зустріч проходила в Рівному на стадіоні «Авангард». До вашої уваги післяматчева прес-конференція головного тренера киян Олександра Шовковського.

Олександр ПОПОВ, Dynamo.kiev.ua

2024-03-07 21:20

– Неприємно втрачати очки наприкінці матчу. Якщо ж говорити загалом, то сьогодні я не побачив від наших футболістів того бажання, якого від них очікував.

Ми розуміли, що наприкінці матчу суперник чинитиме тиск на наші ворота, очікували «навалу», але навіть при цьому мали спокійніше завершувати матч. Однак є те, що є.

Щодо індивідуальностей говорити нічого не буду. Сьогодні в нас була невелика лава запасних, у середині поля ми не могли багато чого змінювати. Дискваліфікований був Бражко, не могли грати Ярмоленко, Буяльський, Царенко, Супряга. Ми були лімітовані у виборі виконавців. Але інші футболісти були в обоймі, й вони повинні були зіграти впевненіше.

У першому таймі нам вдалося досить швидко забити гол, але потім із плином часу ми чомусь віддали ініціативу супернику, дозволили грати йому більш розкуто. Що стосується замін, то хтось із хлопців увійшов у гру вдало, хтось – ні. Але, на жаль, на останніх хвилинах матчу сталося те, що сталося.

– Що можете сказати про момент із призначенням пенальті?
– Ще не дивився повтор цього моменту, тому не можу коментувати.

– Чи було в установці на гру завдання забити швидкий гол, а потім утримувати центр поля і діяти на контратаках?
– Мені складно уявити тренера, який дав би таку установку на гру. Сьогодні ми не були схожі самі на себе. Звідси результат.