Олександрія – Львів 2:0. Україна, 9-й тур. Звіт

Колектив Юрія Гури здобув впевнену перемогу і ввійшов до трійки найсильніших команд країни.

2022-10-22 17:08

Перемога дозволяла «Олександрії» вискочити на третю сходинку Прем’єр-ліги. Завдання суперника було зовсім іншім – команда Олега Дулуба набрала лише одне очко в останніх трьох турах і бореться за виживання…

Господарі справді захопили ініціативу з перших хвилин, однак до гостроти доходило рідко. Головним порушником спокою був Владислав Калитвинцев. Син легенди «Динамо» на 7-й хвилині ледь не виконав "сухий лист", але з кутового закрутив у стійку. Потім вінгер «Олександрії» чудовою подачею знайшов голову Олега Кожушка, але партнер пробив повз ворота. Коли арбітр готувався відправляти команди на відпочинок, «Олександрія» все ж забила. Калитвинцев хитро крутив м'яч у карний майданчик – ніхто не торкнувся, але круглий таки залетів під ліву стійку.

По перерві гра також не вражала видовищем. «Львів» створив свій перший момент на 56-й хвилині – Олег Білик ефектно відбив постріл Бориса Крушинського. «Олександрія» скористалася своїм шансом краще. Захисники «Львова» переправили подачу Калитвинцева на ногу Андрію Цурікову, який без роздумів вдарив з льоту. 2:0 – результат забезпечують екс-гравці «Динамо».

«Олександрія» пробилася у топ-3 Прем’єр-ліги, поступаючись, лише «Шахтарю» і СК «Дніпро-1». «Львів» продовжив слабку серію і залишається на 13-му місці.

ОЛЕКСАНДРІЯ – ЛЬВІВ – 2:0
Голи: Калітвінцев (45+2), Цуріков (67).
Олександрія: Білик, Мірошніченко, Мельник, Бабогло, Цуріков, Демченко, Дришлюк (Мустафаєв, 90), Рибалка (Ковалець, 72), Калитвинцев (Шулянський, 84), Кожушко (Кобзар, 72), Третьяков (Скорко, 90).
Львів: Ільющенков, Полегенько, Муравський, Никитюк, Мильченко, Шишка (Крушинський, 52), Васильєв, Грисьо, Бойко (Мишенко, 52), Нич (В.Михайлів, 70), Бугай.
Попередження: Дришлюк (80) – Никитюк (2), Крушинський (80).