Колос – Десна 1:1. Україна, 11-й тур. Звіт

У матчі 11-го туру «Колос» та «Десна» зіграли у Ковалівці внічию 1:1, а ця зустріч запам’ятається двома пенальті і одним скасованим голов після перегляду системи VAR.

2020-11-29 19:42

Зустріч розпочалася із розвідки – команди придивлялися одна до одної, а на 11-ій хвилині наші отримали право на пенальті. Мостовий зіграв рукою після прострілу з лівого флангу, і арбітр після консультації з рефері VAR вказав на «точку». Одинадцятиметровий реалізував Володимир Лисенко – 1:0!

Гості активізувалися і провели кілька непоганих атак. Після однієї з них Євгеній Волинець помилився на виході, і могло бути неприємно для нашого захисту. Проте підстрахував Ємець, який вибив м’яч на кутовий після пострілу Юхима Коноплі.

У середині тайму стався ще один епізод із застосуванням VAR. Смирний влетів у Мостового і отримав жовту картку. А рефері побіг дивитися VAR. Гравці навіть одразу не змогли зрозуміти, що відбувається. Виявилося, що Віталій Романов призначив пенальті за епізод, який відбувся хвилину тому! У боротьбі після подачі кутового Волинець вибив м’яч кулаками, він летів від (!) воріт і торкнувся руки Олександра Чорноморця… Одинадцятиметровий чітко реалізував Пилип Будківський, який зрівняв результат – 1:1…

Ковалівці відповіли своїми атаками – після подачі Антюха з флангу Лисенко непогано пробивав головою, проте вище воріт. А згодом сам Антюх заробив кутовий, Богданов виконав навіс, захисник вибив м’яч подалі, а на підбиранні був Задоя. Могутній удар Євгена прийшовся вище воріт.

У компенсований до першого тайму час Олексій Гуцуляк пробивав метрів з двадцяти п’яти – повз ворота Волинця, і команди пішли на відпочинок.

По перерві замін не було, а ось на 51-ій хвилині відбулась вимушена заміна у «Колоса»: Лисенко отримав пошкодження, і замість нього вийшов Євген Селезньов.

А вже в наступній атаці гол забив Юхим Конопля. Проте арбітр вирішив перевірити епізод у системі VAR. Виявилося, що Максим Імереков перед тим, як відпасувати на Коноплю, підіграв собі рукою. Рефері відмінив взяття воріт «Колоса»!

Надалі пішла відкрита гра, щоправда справжніх гольових моментів було не так і багато – Мостовий підключився до стандарту і непогано пробив – повз ворота. Ємець прорвався лівим флангом і зробив навіс на Смирного, а захисник «Десни» вибив м’яч. У середині тайму Антюх виконав забіг по лівому флангу, проте до удару чи пасу справа не дійшла. Надалі команди уважно грали у захисті, а на 75-ій хвилині Руслан Костишин вирішив освіжити атакувальну ланку і зробив подвійну заміну – замість Антюха вийшов Оріховський, а Задою поміняв Ільїн.

Одразу ж Ільін намагався вийти сам на сам із голкіпером «Десни», проте захисник Йоонас Тамм встиг вибити м’яч на кутовий.

Після цього був шикарний сейв від Волинця. Голкіпер «Колоса» врятував нашу команду після гарматного пострілу впритул від Імерекова.

В останні десять хвилин ковалівці намагалися вирвати перемогу – Ільїн заробив фол недалеко від штрафного майданчика гостей, наші розіграли стандарт, але Чорноморець пробив далеко від воріт. А вже в компенсований арбітром час після розіграшу штрафного у карному майданчику гостей впав Сезезньов. Арбітр VAR підказав головному арбітру, що пенальті не було.

КОЛОС (Ковалівка) – ДЕСНА (Чернігів) – 1:1
Лисенко (12, з пенальті) – Будківський (27, з пенальті).
Колос: Волинець, Зозуля, Петров, Новак, Чорноморець, Ємець, Богданов, Задоя (Ільїн, 74), Смирнии? (Ісаєнко, 87), Антюх (Оріховський, 74), Лисенко (Селезньов, 53).
Десна: Паст, Тамм, Огіря, Домбровський, Арвеладзе (Старенький, 90+4), Мудрик (Шевцов, 90+4), Мостовий, Гуцуляк (Дегтярьов, 85), Конопля, Будківський, Імереков.
Попередження: Смирний (24), Богданов (67) – Імереков (55), Конопля (67), Мостовий (88), Арвеладзе (90+3).
Вилучення: Імереков (90+6, друге попередження).