Колос – Чорноморець 2:0. Україна, 2-й тур. Звіт

Ковалівці продовжили вдалу серію у домашніх матчах із «моряками».

2023-08-06 19:22

Суперники почали сезон матчами проти новачків елітного дивізіону. «Чорноморець» без проблем розібрався з «ЛНЗ» (2:0), а от «Колос» так і не зумів дотиснути «Оболонь» (матч завершився без голів).

Зрештою, і сьогодні оновлений захист ковалівців діяв впевнено. А от атаці бракувало переконливості. На старті гри непогано загострював Безбородько, але забити не вдалося. Оці слова про атаку стосуються і «Чорноморця». Найнебезпечнішим моментом першого тайму стало випадкове влучання в руку Бурді. Судді розібралися безпомилково – пенальті немає. До слова, на матчі працював VAR.

По перерві особливих змін не відбулося. Тренери намагалися тасувати футболістів. Однак ні свіжі сили, ні тактичні перестановки жодним чином атаку не оживили. У підсумку долю матчу вирішили помилки в обороні. Ближче до фінального свистка оборона «Чорноморця» розсипалася. Спочатку залишили самого Велетня, який після навісу з флангу без спротиву замкнув подачу, а невдовзі розіграш стандарту завершився голом Цурікова.

Завдяки цій перемозі «Колос» набрав уже чотири очки та бодай тимчасово піднявся на третє місце в турнірній таблиці УПЛ, потіснивши звідти «Шахтар» завдяки кращій різниці м'ячів. У «Чорноморця» залишилося три залікових пункти та проміжна п'ята позиція. Втім, очевидно, що на цьому етапі сезону місця в таблиці не мають жодного значення.

КОЛОС – ЧОРНОМОРЕЦЬ – 2:0
Голи: Велетень (77), Цуріков (88).