Полісся – Зоря 1:1. Україна, 27-й тур. Звіт

Підопічні Сергія Шищенка у більшості не змогли перемогти луганський колектив та залишаються поза зоною єврокубків.

2024-05-05 15:09

У стартовому матчі недільної програми 27-го туру Прем’єр-ліги «Полісся» приймало «Зорю», яка сьогодні святкує 101 рік із моменту заснування луганського клуба.

Напередодні зустрічі у Житомирі підопічні Юрія Коваля три тури поспіль не могли виграти, а «Полісся» набрало дев'ять із дванадцяти можливих очок. У стартовий склад луганського клуба після дискваліфікації повернувся основний голкіпер Олександр Сапутін. Також у старті вийшли Жуніор Рейс та Мишньов, які попередню гру проти «Оболоні» починали з лави запасних.

Сергій Шищенко сьогодні довірив місце у стартовому складі 30-річного хавбеку Івану Петряку. В обох команд були кадрові втрати, але турнірне становище змушувало грати лише на перемогу. На початку зустрічі було багато боротьби у центрі поля, але без просування вперед. Ніхто не хотів ризикувати, адже розуміли ціну помилки. Більше володіли м'ячем підопічні Коваля, але позиційна гра не є сильною стороною «Зорі».

На 23-й хвилині свій перший момент у матчі реалізували господарі. Після шикарної передачі Смолякова вихід один на один реалізував Назаренко. Спочатку в Олександра зафіксували положення поза грою, але після перегляду VAR арбітри змінили своє рішення. Було помітно, що Арсеній Батагов затримався і не витримав лінію. Таким чином, Назаренко забиває у своїй 100-й грі в УПЛ – 1:0.

В атаці луганський колектив знову розчаровував. До заключної третини поля підопічні Коваля доходили дуже рідко. Захисники «Полісся» виключили з гри Герреро, який нервував, адже доводилося постійно бігати без м'яча. На 36-й хвилині підвів свою команди Яцик. Олександр відмахнувся від Таллеса і отримав другу жовту картку. Безвідповідальна гра хавбека гостей. Наприкінці тайму міг збільшувати перевагу «Полісся» Петряк, але Іван з гострого кута влучив у стійку. Жахливий перший тайм для «Зорі», а господарі свій момент знайшли і реалізували.

Після перерви у меншості змушені були ризикувати гості, але м'яч у них не тримався. Досить впевнено грали за рахунком підопічні Шищенка, але вони не прагнули всіма силами йти вперед, щоб збільшити свою перевагу. На 53-й хвилині після помилки захисників м'яч опинився у Таллеса і після його удару довелося вступати у гру Сапутіну.

Могли привезти самі собі проблеми футболісти «Полісся». Після подачі зі штрафного м'яч з рикошетом від Фортюне летів у верхній кут, але у стрибку блискуче зіграв Кудрик. Допоміг «Зорі» відігратися у меншості Герреро. Після прострілу Бутка м'яч опинився у панамського нападника, який потужно пробив у верхній кут – 1:1! Несподіваний розвиток подій. Зарано розслабилися підопічні Сергія Шищенка.

Після пропущеного голу знову взяли м'яч під власний контроль футболісти «Полісся», але розхитати захист суперника їм не вдавалося. Вирвати перемогу попри всі зусилля господарі не змогли. Таким чином, «Полісся» вперше за дев'ять ігор грає внічию та втрачає шанс наздогнати за набраними очками у турнірній таблиці «Дніпро-1» та «Рух».

ПОЛІССЯ – ЗОРЯ – 1:1