ТМ. Динамо – Лієпая (Латвія) – 5:2. Звіт про матч

У четвер, 8 лютого, київське «Динамо» провело черговий контрольний матч у рамках підготовки до поновлення сезону. Суперником підопічних Олександра Шовковського став представник чемпіонату Латвії – «Лієпая».

2024-02-08 19:00

«Біло-сині», які проводили спаринг після кількох днів перепочинку, що надав тренерський штаб, розпочали з місця в кар’єр і вже на 8-й хвилині вийшли вперед. Царенко віддав передачу на Супрягу, Владислав не зміг відпасувати у відповідь, але за нього це зробив Андрієвський, який вивів Антона фактично віч-на-віч із воротарем, і динамівець не схибив – 1:0.

Динамівці продовжували атакувати, по воротах били той же Царенко, Супряга та Беніто, але натомість м’яч влетів у київські ворота. На 18-й хвилині «біло-сині» захопилися атакою, пропустили контрвипад суперника, яку точним ударом завершив Каірмані – 1:1.

Нічийним рахунок тримався лише кілька хвилин. Після подачі з кутового м’яч прилетів до Дячука, який, не вистрибуючи, головою пробив під поперечину – 2:1.

На 34-й хвилині динамівцям вдалося збільшити свою перевагу. З ударом Беніто з центру штрафного майданчика воротар упорався, але парирував прямо на Супрягу, який буквально з метра «заніс» м’яч у порожні ворота – 3:1.

Щоправда, перед самою перервою латвійці змогли скоротити відставання до мінімуму. Сілагадзе наважився на удар із далекої відстані, й Нещерет не зміг завадити м’ячу залетіти до сітки – 3:2.

Після перерви динамівці не зупинилися й продовжили забивати. На 48-й хвилині після подачі з правого флангу захисник «Лієпаї» невдало спробував вибити м’яч, той відскочив на дальню стійку, де Караваєв із метра збільшив перевагу – 4:2.

На 63-й хвилині тренерський штаб «біло-синіх» оновив повністю склад (кілька замін також були зроблені в перерві, а Попов замінив Біловара, який отримав розсічення на голові), і за кілька хвилин динамівці знову забили. Кабаєв вивів на оперативний простір Ваната, й форвард, опинившись перед голкіпером, пробив точно в кут – 5:2.

І надалі «біло-сині» продовжували шукати щастя біля воріт суперника. Із вигідних позицій пробивали Шапаренко, Ванат, в одному епізоді захисник «Лієпаї» ледь не зрізав м’яч у власні ворота, але в підсумку до фінального свистка рахунок більше не змінювався.

Завтра на «Динамо» чекає черговий контрольний матч – суперником стане «Шкендія» з Північної Македонії.

ДИНАМО (Київ) – ЛІЄПАЯ (Латвія) – 5:2
Царенко (8), Дячук (22), Супряга (34), Караваєв (48), Ванат (66) – Каірмані (18), Сілагадзе (44).
Динамо: Нещерет (Моргун, 63), Біловар (Попов, 55), Сирота (Михавко, 63), Дячук (Малиш, 63), Дубінчак (Вівчаренко, 63), Шепелєв (Шапаренко, 46), Андрієвський (Бражко, 63), Караваєв (Кабаєв, 63), Беніто (Волошин, 63), Царенко (Буяльський, 46), Супряга (Ванат, 63).
Лієпая (стартовий склад): Рассул Ба, Фалл, Каірмані, Сілагадзе, Куця, Шейк Діуф, Лассана Файє, Улдрікіс, Пацація, Чернозуб, Лазарєвс.