Україна

Прем'єр-ліга

Оболонь – Чорноморець 1:1. Україна, 18-й тур. Звіт

«Моряки» дивом врятували нічию проти «пивоварів» завдяки своєму капітану Андрію Штогріну, який забив свій сьомий гол у поточному чемпіонаті.

2024-02-26 17:38

«Оболонь» у стартовому турі після поновлення сезону втратив перемогу над «Чорноморцем». «Пивовари» володіли ініціативою усю гру, однак моменти в першому таймі не були небезпечними. Мединський пробив у руки воротарю, а удари Слободяна, Краснопіра та Прокопенка були неточними. «Чорноморець» же особливо безініціативно діяв у атаці – жодного удару по воротах суперника до перерви.

У другому таймі все продовжилось у цьому ж ключі. Краснопір пробив головою під поперечку після навісу з кутового, але Варакута здійснив сейв. Все ж на 74-й хвилині «Оболонь» нарешті повела в рахунку. Васильєв пропустив м'яч, Вишневський випередив його та віддав у центр штрафного. Салюк мав перехопити м'яч та вибити його, але не влучив по ньому. Краснопір опинився віч-на-віч з воротарем та з близької відстані забив досить простий гол.

Проте, «Чорноморець» примудрився відігратись на 84-й хвилині своїм першим і єдиним ударом по чужих воротах. Авагімян навісив з кутового, а Штогрін головою без особливих проблем переправив м'яч у нижній кут. «Оболонь» великими силами пішла вперед, проте вирвати перемогу так і не вдалось.

ОБОЛОНЬ – ЧОРНОМОРЕЦЬ – 1:1
Голи:
Краснопір (74) – Штогрін (84).
Оболонь: Федорівський, Прокопенко, Лукьянчук, Приймак, Грисьо, Косовський, Черненко, Суханов, Слободян (Вишневський, 69), Мединський, Краснопір (Тарануха, 78).
Чорноморець: Варакута, Шаповал (Бойчук, 78), Салюк, Гучек, Брагару, Васильєв, Шпорн (Іпалібо, 82), Штогрін, Бадібанга, Ієде Самсон, Кузик (Авагімян, 69).
Попередження: Брагару (79).

football24.ua