ТМ. Кривбас – Віборг (Данія) – 1:0. Звіт

У передостанньому шостому спарингу на іспанських зборах команда Юрія Вернидуба святкувала перемогу над бронзовим призером Данії минулого сезону.

2024-02-10 18:59

Криворізький «Кривбас» у передостанньому шостому спарингу на іспанських зборах зустрічався з данським «Віборгом», бронзовим призером минулого сезону. Початок гри трохи активніше провів суперник команди Юрія Вернидуба, який декілька разів потривожив Кліщука.

Після небезпечного пострілу зі штрафного Андрію навіть довелось добряче попрацювати, аби вберегти ворота в недоторканності. «Червоно-білі» відповіли дальнім ударом Іліча – кіпер данців не без проблем снаряд парирував. На 30 хвилині ми виконали кутовий, м?яч відскочив до Понєдєльніка, який пасував у центр штрафного – м?яч влучив в руку захиснику «Віборга» – це пенальті.

Іліч з позначки низом пробив у лівий від себе кут – голкіпер вгадав, куди проб?є Хрвоє, але марно – 1:0. У подальшому Іліч був один з найактивніших на полі, та згодом мав ще один момент, але повз ворота. Після перерви «Кривбас» продовжував володіти мінімальною перевагою, але тривалий час без моментів. Данці ж нічим, крім декількох флангових подач, не запам?ятались.

В середині таймі «Віборг» дещо активізувався та мав напівшанс, але Стецьков заблокував потенційно небезпечний удар з близької відстані. У подальшому данці продовжували діяти попереду трохи гостріше, але наш захист грав надійно. Була можливість, аби подвоїти рахунок і у криворіжців, коли Приходько не вдався точний удар з другого поверху. 1:0 – мінімальна перемога «Кривбасу».

Свій останній контрольний матч на Піренеях команда Юрія Вернидуба зіграє у найближчий вівторок, 13 лютого, проти іспанської «Мурсії». Наступного дня делегація «Кривбасу» вирушить до України.

КРИВБАС (Кривий Ріг) – ВІБОРГ (Віборг, Данія) – 1:0