Гакман: «Коли «Динамо» додало, у «Вереса» не знайшлося контраргументів»

2024-05-02 14:43

У перенесеному поєдинку 5-го туру УПЛ «Верес» у гостях поступився «Динамо» з рахунком 0:3. Захисник рівнян Василь Гакман розповів, чому його команда лише в першому таймі чинила киянам впертий опір:

«Вважаю, що рахунок не по грі, «Верес» не заслуговував розгрому. Ми добре діяли до перерви, і не можна сказати, що необов'язковий пропущений м'яч в роздягальню вибив команду з колії. Швидше, в нас просто не знайшлося вагомих контраргументів, коли на початку другого тайму господарі додали в агресії.

Прикро, бо якби ми реалізували свої гольові моменти, то все могло скластися інакше. Залишається сподіватися, що ця розгромна поразка не позначиться на бойовитості рівненської команди й на фініші сезону «Верес» подолає усі перешкоди».