Кривбас – Колос 1:0. Україна, 16-й тур. Звіт

«Кривбас» зіграв перший матч другого кола. Вдома, у Кривому Розі, команда Юрія Вернидуба приймала ковалівський «Колос».

2023-03-03 18:07

Відзначимо дебют у господарів Данила Бескоровайного, який проводив перший матч за рідний клуб.

На початку гри команда обмінялись неточними ударами. «Колос» загрожував у ці хвилини переважно після стандартних положень. А от перший по-справжньому небезпечний удар залишився за червоно-білими, коли стрімку контратаку завершував Микита Татарков – Євгену Волинцю прийшлось добряче попрацювати. Ковалівці відповіли тут же – проте постріл Євгена Смирного з непоганої позицій вийшов неточним. Як і сильний удар злету Андрія Богданова на 22 хвилині.

В цілому рівна гра без особливо небезпечних моментів продовжилась й після першої половини тайму. Команди виконували багато коротких й довгих передач, а от, дійшовши до штрафного один одного, м?яч здебільшого відбирався. Винятковим став хороший щільний удар Дмитра Хомченовського з лінії штрафного, коли снаряд по чудернацькій траєкторії все ж таки пройшов вище воріт. Суперник трошки більше володів м?ячем, але витиснути з цього бодай щось небезпечне не міг.

Ближче до перерви гра між карними майданчиками поступово перейшла на половину поля ковалівців, але, декілька потенційно небезпечних атак криворіжців захлинулись. І все ж останнє слово у першій 45-хвилинці залишилось за гостями: Павло Оріховський пробивав дуже гостро у дотик з-за меж штрафного – над поперечиною.

Другий тайм розпочався з двох дуже небезпечних моментів біля наших воріт, але «Колос» нагоду відкрити рахунок змарнував. Відповідь «Кривбасу» була швидкою: Володимир Якімець потужно приклався здалеку – трохи неточно. Тут же хороша флангова атака з завершенням: на вістрі був Артур Микитишин – Волинець врятував ковалівців. Червоно-білі потихеньку заволоділи ініціативою й забили такий потрібний гол!

Подача з кутового – у штрафному вище за всіх вистрибнув Віталій Вернидуб – 1:0! Криворіжці не збавили обертів: Микитишин на 66 хвилині втратив супернагоду, аби забити другий гол «Кривбасу». Після відскоку Артур стріляв впритул, здавалось, вже без шансів, але захисник у останній момент виставив ногу й снаряд пішов лише на кутовий. Рахунок влаштовував господарів, але вони продовжували грати попереду активніше.

Ковалівці вимушені були діяти виключно на контратаках, але оборона криворіжців грала надійно. У кінцівці Юрій Вернидуб освіжив гру замінами, але й без того гра червоно-білих у другому таймі сподобалась. «Кривбас» спокійно довів гру до першої офіційної перемоги у 2023 році.

КРИВБАС – КОЛОС – 1:0
Вернидуб (60).
Кривбас: Сарнавський, Якімець (Понєдєльнік, 90), Вернидуб, Бескоровайний, Стецьков, Банада, Капіч, Татарков (Приходько, 90+3), Микитишин (Задерака, 81), Хомченовський, Устименко (Дебелко, 81).
Колос: Волинець, Ємець, Гончаренко, Чоботенко, Кравченко, Богданов (Мілько, 64), Оріховський, Болбат (Ільїн, 77), Смирний (Мякушко, 77), Безбородько (Попов, 87), Лисенко (Ісаєнко, 64)
Попередження: Бескоровайний (57) – Богданов (12), Гончаренко (65), Кравченко (73).