Україна

Прем'єр-ліга

Михавко: «Зіграв на зборах кількох ігор, і нічого складного – звик»

2024-02-26 15:38

Захисник «Динамо» Тарас Михавко прокоментував свій дебют за «Динамо»у переможному матчі проти «Металіста 1925» (4:2) в рамках 18-го туру Прем’єр-ліги.

– Що для вас означає дебют за першу команду «Динамо»?
– Звісно, приємно дебютувати за такий клуб як «Динамо». Дуже радий, що маю довіру від тренерського штабу і хлопців з команди. Слава Богу, що все склалося, як треба – перемога.

– Про вас багато говорили у міжсезоння. Як ви реагували на те, що вас розцінюють як потенційного гравця основи? Тиснуло?
– Психологічно було трішки важко. Але я зіграв на зборах кількох ігор, і нічого складного не було – звик. А те, що писали… Я загалом не читаю, мені батьки і друзі скидають, що про мене пишуть. Загалом, я не дуже люблю читати, що про мене пишуть інші журналісти.

– Батьки переживають?
– Так, звісно. Дивляться ігри, переживають. Всі друзі, батьки і пацани з команди переживали. Але підказували, все добре.

– Ви – наймолодший. З позиції досвіду, що підказували старші хлопці перед дебютом? Більшість із них теж дебютували не так давно.
– Всі підказували не переживати. З перших хвилини зіграти спокійніше і надійніше, а далі піде. Тому я слухався і те, що підказували старші, виконували.

– Ви змінили вже багато позицій: у «Львові» грали у лівого захисника, і опорника. Центральний захисник – ваша позиція?
– Останні 1,5 року – так, виключно центрального захисника граю. На зборах грав ще опорного, але це було одного разу. А так виключно центрального захисника граю. У дитинстві в академії грав у центрі поля, але останній 1-1,5 роки граю в центрі захисту.

– Під час другого м’яча була в тому числі ваша помилка. Як партнери зреагували? Що вам підказували?
– Нічого. Сказали не розчаровуватися, все добре. Там такий епізод був, що я пішов на випередження, а через слизький газон м’яч прослизнув під ногою і я пролетів. Хлопці підтримали. Сказали, що нічого страшного, що здорово зіграв.

– «Динамо» давно шукали центрального захисника. Зрештою, сьогодні ви в основі дебютували. Для вас – це мрія?
– Звичайно, мрія. Я з дитинства вболівав за «Динамо» в українському футболі й завжди мріяв зіграти за першу команду «Динамо». Так вийшло, що мені довірили. Дуже вдячний всім, хто мене підтримує.

dynamomania.com