Україна

Прем'єр-ліга

Минай – Ворскла 0:0. Україна, 13-й тур. Звіт

За дощової погоди в Закарпатті «Минай» та «Ворскла» завершили матч «сухою» нічиєю. Навіть з пенальті не вдалося забити.

«Футбольний клуб»

2023-11-05 15:17

Вже за перші дві хвилини поєдинку суперники обмінялися гострими моментами – спочатку Степанюк з вигідної позиції не поцілив у ворота, а згодом такий же неточний удар завдав Твердохліб.

Ініціативу захопили гості – вони більше контролювали м
яч, більше атакували. А господарі поля зробили акцент на контрвипади. Але до справжньої небезпеки біля воріт справа не доходила. Певною мірою через важкі погодні умови (дощ та сильний вітер).

Ближче до кінця першого тайму перевага «Ворскли» стала досить значною – гра проходила здебільшого біля воріт Бандури. Але за умов важкого поля захисту «Миная» вдавалося залишати свої ворота у недоторканості.

По перерві через травму залишив поле капітан гостей Чеснаков, що суттєво послабило захисні лави «Ворскли». І тепер небезпечні моменти почали виникати біля воріт Ісенка.

Тим часом дощ не вщухав, і поле перетворилося в одну велику калюжу. Демонструвати якісний футбол в таких умовах було майже неможливо. І все ж команди прагнули атакувати. Запам
ятався епізод на 65-й хвилині: Кане спиною (!) скинув мяч на Степанюка, а той поцілив у штангу воріт Бандури.

Все могло вирішитись в кінці матчу: арбітр Сергій Задиран довго розглядав на моніторі момент біля воріт господарів поля (гра рукою захисника «Миная», а потім брудний фол Скляра). В результаті – пенальті в ворота «Миная» і вилучення гравця «Ворскли». Пенальті взявся реалізовувати Степанюк, але не влучив у площину воріт.

Тож гра так і завершилася «сухою» нічією.

МИНАЙ – ВОРСКЛА – 0:0
На 90+1-й хвилині Степанюк не реалізував пенальті (повз ворота).
Минай: Бандура, Дмитрук, Нємчанінов, Мельник, Солдат, Петько, Ралюченко (Панасенко, 74), Гунічев (Гечев, 64), Твердохліб, Одарюк, Вишневський (Демиденко, 78).
Ворскла: Ісенко, Крупський, Чеснаков (Хрипчук, 50), Павлюк, Пердута, Челядін (Рамірес, 90+1), Скляр, Феліпе, Юрченко (Сантана, 90+1), Кане (Нестеренко, 77), Степанюк.
Попередження: Одарюк (34), Панасенко (79), Нємчанінов (90) – Челядін (13), Скляр (85), Крупський (90+5), Ісенко (90+7).
Вилучення: Скляр (89, пряма червона).

footclub.com.ua