Україна, 2-й тур. Рух – Ворскла 4:1. Звіт

На пропущений гол на початку гри «жовто-чорні» відповіли дублем Климчука та голом Квасниці. Ще один м’яч полтавці забили у власні ворота. У підсумку – 4:1.

2023-08-06 21:29

У другому турі УПЛ «Рух» вдома приймав «Ворсклу». Полтавці за кілька днів до цього поступились у матчі кваліфікації Ліги Конференцій та вилетіли з євротурніру. Тоді як «жовто-чорні» підходили до цього матчу у прекрасному настрої, адже в першому турі здобули вольову перемогу над іншим учасником єврокубків – «Зорею».

Гра розпочалася на зустрічних курсах – і «Рух», і «Ворскла» створили кілька нагод поблизу воріт суперника. Але скористались своїм моментом саме полтавці. Так, на 10-й хвилині після подачі з кутового м'яч заметушився у воротарському майданчику «Руху» і першим на відскок зреагував Скляр, який відкрив рахунок у матчі. Після цього «жовто-чорні» спробували відігратись і створили дві небезпечні нагоди після ударів зі штрафних. Зокрема, після гарматного пострілу зі штрафного від Романа Дідика м'яч пролетів повз дальню дев'ятку. А згодом Притула технічно пробив зі стандарту, але воротар полтавців впевнено впорався із цим ударом.

Та на 36-й хвилині «Рух» відігрався. Климчук прорвався лівим флангом і заробив пенальті, який сам і реалізував, зрівнявши рахунок у матчі. А на 43-ій хвилині нападник «жовто-чорних» міг оформити дубль, втім, його блискучий удар зі штрафного у карколомному стрибку відбив воротар «Ворскли».

Попри те, що «Ворскла» активніше розпочала другий тайм, першу небезпечну нагоду у другій половині гри створив «Рух». Партнери вивели Теслюка 1 на 1 з воротарем, але той вийшов з рамки і прочитав цей епізод, а Сич на добиванні не влучив у ворота. Втім, вже за кілька хвилин Притула виграв верхову боротьбу у центрі поля і проштовхнув м’яч вперед, вивівши Климчука на рандеву з голкіпером. Нападник «Руху» не залишив шансів супернику і оформивши дубль вивів «жовто-чорних» вперед. Згодом «рухівці» створили кілька моментів, а на 70-ій хвилині Квасниця, який незадовго до цього вийшов на заміну, вискочив 1 на 1 з воротарем та з другої спроби переграв його, збільшивши перевагу львів’ян. А на 84-ій хвилині «Ворскла» привезла четвертий гол – після невдалого розіграшу поблизу штрафного майданчику м’яч у свої ворота відправив Павлюк.

У підсумку, впевнена вольова перемога «Руху» та 100-відсотковий результат у перших двох турах УПЛ.

РУХ – ВОРСКЛА – 4:1
Климчук (37, з пенальті, 58), Квасниця (70), Павлюк (81, у власні ворота) – Скляр (10).
Рух: Ледвій, Сич (Лях, 77), Слюбик, Дідик, Роман, Сапуга, Едсон (Слюсар, 77), Притула (Таллес, 71), Теслюк (Квасниця, 58), Климчук, Руніч (Соломон, 58).
Ворскла: Ісенко, Крупський (Хрипчук, 69), Челядін (Кулаковський, 69), Сантана (Ізотов, 87), Бацула (Тузенко, 87), Павлюк, Скляр, Нестеренко, Юрченко (Тіагуіньо, 74), Кане, Степанюк.
Попередження: Слюбик (26) – Сантана (36), Бацула (42), Крупський (66).