Карпати – Десна 2:6. Україна, 17-й тур. Звіт

Останній домашній матч «Карпат» у 2019-му став справжнім розчаруванням – поразка 2:6 у поєдинку з двома пенальті та вилученням.

2019-12-08 16:52

У порівнянні з матчем попереднього туру проти «Зорі», тренерський штаб «левів» провів кілька замін. В центрі оборони вийшло тріо Веремієнко – Кучер – Халл. Також у стартовий склад повернулися Олексій Гуцуляк та Владислав Дубінчак. Крім того, через ушкодження лише з трибуни за грою спостерігали Сергій Вакуленко та Крістіан Понде. Значну частину складу змінив і Олександр Рябоконь. Лише вдруге у сезоні у воротах «Десни» з’явився Ігор Литовка. Натомість один з найбільш стабільних воротарів УПЛ Євген Паст опинився на лаві запасних.

Вже на третій хвилині гості відкрили рахунок. Подача кутового з лівого флангу завершилась взяттям воріт «зелено-білих». Марвін Мартінс не зумів перехопити передачу і опинився на газоні, а Тім Халл не втримав Максима Імерекова, який з близької відстані розстріляв Олега Кудрика. Незабаром чернігівці знову створили непоганий момент. Владислав Калітвінцев втік від Халла змістився з правого флангу в центр і пробив поруч зі штангою. Ще за кілька хвилин боротьба Мартінса та Ореста Кузика у штрафному майданчику «Карпат» завершилася пенальті. Олександр Філіппов пробив у лівий кут, а Кудрик кинувся у протилежний – 0:2.

Втім наступна атака «зелено-білих» стала результативною. Мартінс здійснив класний рейд правим флангом і опинився на газоні у боротьбі з Владиславом Огірею – пенальті! Єгор Назарина без проблем виконав вирок – 1:2. На 33-й хвилині господарі були близькими до того, щоб рахунок зрівняти. Після затяжної атаки на ударній позиції опинився Дмитро Кльоц, а потім замикати передачу від Мартінса міг Франціско Ді Франко – в обох з ударами не склалося. Зате через кілька хвилин дальній постріл Назарини метрів з 25-ти у ціль влучив – у падінні ворота врятував Литовка.

На старті другого тайму після обрізки «левів» у центрі поля Філіппов вийшов віч-на-віч з Кудриком. Кіпер львів’ян зіграв максимально якісно і надійно, вигравши футбольний булліт у форварда чернігівців. Втім за кілька хвилин м’яч таки опинився у сітці воріт господарів. Калітвінцев обігрався на лівому фланзі з Мостовим і після відскоку від ноги Кучера точно пробив у кут воріт – 1:3. На цьому біди «левів» не завершилися. Дмитро Хльобас отримав хорошу передачу на хід за спини захисників і Кудрику не залишалося нічого, як порушувати правила за межами своїх володінь. Рефері нагородив воротаря червоною карткою.

Парадоксально, але опинившись у меншості, «Карпати» відразу ж забили. І зробили це дуже красиво. Дубінчак виконав навіс з лівого флангу, Мартінс виграв верхову дуель у штрафному майданчику в Мостового і головою скинув м’яч на Александру Бойчука. У нападника було обмаль часу на роздуми, тому він вирішив миттєво завдавати удару в падінні через себе – 2:3!

На 77-й хвилині комбінація за участю Огірі, Філіппова та Хльобаса завершилася четвертим взяттям воріт «Карпат». В наступній атаці забивати повинен був Ярослав Деда, натомість, знову відзначилася «Десна». Господарі не найкращим чином розіграли кутовий, чернігівці вибігли у контратаку і використали чисельну більшість – Калітвінцев оформив дубль. Минуло ще кілька хвилин і другий гол записав до активу Філіппов – 2:6. Трагічне завершення футбольного року у Львові.

КАРПАТИ – ДЕСНА – 2:6
Назарина (17, з пенальті), Бойчук (64) – Імереков (3), Філіппов (15, з пенальті, 89), Калітвінцев (52, 80), Хльобас (77).
Карпати: Кудрик, Т. Халл, Кучер (Артим, 60), Веремієнко, Дубінчак, Мартінс, Кльоц, Назарина, Ді Франко (Лях, 46), Гуцуляк (Деда, 68), Бойчук.
Десна: Литовка, Огіря, Кузик (Картушов, 74), Філіппов, Калітвінцев (Дегтярьов, 84), Хльобас (Конопля, 88), Гітченко, А.Фаворов, Мостовий, Імереков, Д.Фаворов.
Попередження: Мартінс (14), Дубінчак (74), Веремієнко (85) – А.Фаворов (37).
Вилучення: Кудрик, 57.