Шахтар – Дніпро-1 1:3. Україна, 14-й тур. Звіт

Вольову перемогу та перше місце команді Юрія Максимова забезпечили голи Едуарда Сарапія, Олексія Гуцуляка та Богдана Леднєва.

2023-11-12 21:38

Головний тренер дніпрян Юрій Максимов третій матч поспіль фактично повторює склад команди, але на гру з «Шахтарем» одна зміна все ж таки відбулась – на останню межу повернувся Волинець, котрий повністю відновився після травми, що отримав у матчі з «Динамо».

Гра для спортклубівців почалася досить невдало – вже на 5-й хвилині метушня у карному майданчику гостей завершилася тим, що м’яч відскочив до Сікана, котрий завдав невідпорного удару з близької відстані.

Далі на полі пішла рівна боротьба, в якій було багато єдиноборств, але вся гра в основному йшла у центрі поля. До середини тайму можна відзначити удар Лєднєва, котрий заблокував Бондар, а у господарів удар над поперечиною Крисківа.

За такої гри багато що залежало від помилок у захисті, і на 27-й хвилині гірники запресингували Бабенка після чого Волинець вже забирав м’яч в ногах у Невертона. На 35-й хвилині Волинець зреагував на підступний удар Сікана, відбивши м’яч за межі поля, і це був тільки перший кутовий у матчі. Надійно зіграв голкіпер дніпрян і за межами карного майданчику, коли він в підкаті відібрав м’яч у Невертона.

На 41-й хвилині Мірошніченко заробив для гостей перший кутовий у матчі, він же його і виконав, а Сарапій перестрибнув усіх, спрямувавши м’яч повз голкіпера у нижній кут -1:1!

А на початку другого тайму стрімка атака лівим флангом від спортклубівців закінчилась зміщенням до карного майданчику Гуцуляка і його блискавичним ударом у дальню дев’ятку – 2:1 на користь дніпрян! На цьому спортклубівці не зупиняються і ось вже гості заробляють перспективний штрафний, який бездоганно у нижній кут виконує Лєднєв – це вже 3:1 попереду СК «Дніпро-!».

Далі спортклубівці абсолютно спокійно контролювали ситуацію на полі, не давши супернику жодного шансу на те, щоб хоча б скоротити рахунок. Більше того, Вітіньо міг довести рахунок і до великого, але не судилося.

У підсумку «Дніпро-1» переграє «Шахтар» і очолює турнірну таблицю.

ШАХТАР – ДНІПРО-1 – 1:3
Голи: Сікан (5) – Сарапій (41), Гуцуляк (51), Лєднєв (55).
Шахтар: Різник, Конопля (Гочолеішвілі, 60), Бондар, Ракицький (Азаров, 60), Матвієнко, Степаненко (Келсі, 71), Зубков (Кащук, 85), Судаков, Криськів, Невертон (Егіналду, 71), Сікан.
Дніпро-1: Волинець, Адамюк, Сваток, Сарапій, Мірошниченко, Гуцуляк, Бабенко, Рубчинський, Лєднєв (Горбунов, 87), Піхальонок (Кравець, 90+3), Філіппов (Вітіньо, 74).
Попередження: Бондар (76) – Бабенко (61).