Украина

Премьер-лига

Італійські ЗМІ: «Болонья» знову спробує підписати Супрягу

2020-11-21 17:00

Настаник італійської «Болоньї» Синиша Михайлович, за даними тамтешніх ЗМІ, найближчого трансферного вікна може розраховувати щонайменше на два придбання. Основні позиції, що вимагають підсилення: центр оборони та форвард. На місце останнього вже є два реальні кандидати.

Серед першочергових цілей виділяють два прізвища. Перше – 19-ти річний П’єтро Пеллегрі, який щойно дебютував у національній збірній Роберто Манчіні. Нападник переїхав до «Монако» у 2018 році за рекордну суму у 25 мільйонів євро. Варіант із «Болоньєю» для нього – шанс отримати постійну ігрову практику і наростити психологічну стійкість.

Але останнє слово – за монегаським клубом, який може вирішити не продавати свого молодого форварда. Пеллегрі – мета «Болоньї» на січень, але не єдина. Серед можливих альтернатив італійці знову називають Владислава Супрягу і пишуть про «живий інтерес» до атакувального гравця київського «Динамо». Сподівання на те, що Супряга захоче переїхати до Серії А у разі не виходу киян до весняної стадії Ліги чемпіонів.

footballhub.com.ua