Україна

Прем'єр-ліга

Співчуття від Григорія Суркіса рідним Олександра Чубарова

На 79-му році життя помер багаторічний адміністратор ФК «Динамо» (Київ) Олександр Чубаров. Співчуття рідним та близьким Олександра Федоровича висловив Григорій Суркіс.

2021-05-18 15:59

Із глибоким сумом приєднуюсь до скорботи всього українського футболу та, особливо, великої динамівської родини з приводу смерті Олександра Федоровича Чубарова. Від усього серця висловлюю співчуття рідним та близьким цієї чудової, унікальної людини, яку любили та поважали абсолютно всі – друзі, колеги, тренери, гравці та прості вболівальники.

Олександр Федорович був легендою не лише київського «Динамо», він зробив величезний внесок у розвиток усього вітчизняного футболу, усіма силами, досвідом та знаннями допомагав його становленню та зміцненню за часів Незалежності. А ще він був дуже порядним, чуйним, щирим чоловіком з надзвичайно колоритним почуттям гумору.

Мені бракує слів, щоб передати всю печаль, яка лежить на серці після втрати Олександра Федоровича. Я вважав його своїм другом, завжди, на усіх посадах дослухався до його думки, і не лише з питань футбольного життя. Він був справжнім товаришем – сильним духом, мудрим, надійним…

Нам усім буде дуже не вистачати Олександра Федоровича. І я ще раз хочу висловити своє безмежне співчуття його родині та запевнити: ми завжди будемо пам’ятати Олександра Федоровича. Нехай наш дорогий колега спочиває з миром…

Із глибокою скорботою та повагою,
Григорій Суркіс

fcdynamo.kiev.ua