Олександрія – Минай 3:0. Україна, 15-й тур. Звіт

Впевнена перемога над «Минаєм» дозволила «Олександрії» піднятися на 5-е місце в турнірній таблиці і впритул наблизитись до «Десни».

2021-02-20 19:25

Після вдалого старту другого кола (перемога над «Маріуполем») «Олександрія» в цій зустрічі сподівалася поповнити свій очковий запас, а також взяти реванш за поразку в першому колі в Ужгороді.

На жаль, у цьому матчі олександрійці мали проблеми зі складом. Через перебір попереджень на полі був відсутній кращий бомбардир команди Артем Сітало, а через травму не грав Максим Третьяков.

Початок зустрічі пройшов в рівній боротьбі, а перший гострий момент у матчі виник біля воріт господарів. Капітан
«Минаю» Нурієв виконав стандарт, а Матіч небезпечно пробив головою трохи вище воріт Олега Білика.

За кілька хвилин міг відзначитися вже сам Нурієв, проте з вигідної позиції пробив мимо дальнього кута воріт.

Господарі поля з відповіддю не забарилися. На 31 хвилині Кирило Ковалець наважився на удар з-за меж штрафного майданчика. Проте блискуче в цьому епізоді зіграв кіпер гостей Каніболоцький, який перевів м’яч на кутовий.

А наступний кутовий приніс олександрійцям успіх. Валерій Лучкевич майстерно в дотик переправив смугастого в дальній кут воріт 1:0.

Другий тайм розпочався з атак олександрійців. Черговий рейд Лучкевича завершився прострілом, після якого м’яч вилетів на кутовий. Після його розіграшу Ковалець наніс удар по воротам,  який блокували гравці
«Минаю», але першим на добиванні був Валерій Бондаренко 2:0.

За кілька хвилин помилився кіпер гостей і один з кращих гравців матчу Роман Вантух з-за меж штрафного майданчика закинув м’яч Антону Каніболоцькому за комірець
3:0.

На 61
хвилині після чергової помилки голкіпера закарпатців шанс збільшити рахунок мав Ковалець, проте півзахисник трохи перетримав м’ячі затягнув з ударом.

В кінцівці матчу минайці намагалися забити хоча б гол престижу, але поєдинок так і завершився переконливою перемогою