Україна

Прем'єр-ліга

Вітання «Динамо» Київ з чемпіонством!

Федерація футболу м. Києва, вся футбольна громада столиці України вітає футболістів, тренерський, керівний склад та обслуговуючий персонал славетного клубу «Динамо» Київ з золотими медалями чемпіонату України сезону-2020/2021 року та путівкою до групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА.

2021-04-26 15:57         Велика заслуга у  цьому успіху  належить особисто Вам, Ігоре Михайловичу та головному тренерові команди Містеру Мірчі Луческу. Саме вашим наполегливості та цілеспрямованості у створенні сильної команди, основу якої складають вихованці футбольного клубу, згуртованості та надиханню її на перемогу, вдячні тисячі київських вболівальників.

         Ця перемога стала своєрідним подарунком футбольній родині Федерації футболу м. Києва,  яка  цього року відзначає 110 річницю від дати свого заснування.     

         Цим здобутком по праву пишаються віддані команді вболівальники не лише м. Києва, а й багатьох регіонів України. Всі ми віримо в те, що ця перемога надихне команду та її керманичів на подальші успіхи у Всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

         Бажаємо славетному футбольному клубу «Динамо» Київ нових спортивних звершень, а його футболістам, тренерам та всім співробітникам і їх родинам міцного здоров’я та благополуччя.

З повагою, Федерація футболу міста Києва

ffk.kiev.ua