Верес – Металіст 1:2. Україна, 6-й тур. Звіт

Перемогу гостям забезпечили голи Прядуна та Каплієнка, які легко скористалися подарунками рівненської оборони.

2022-10-07 17:49

«Верес» повернувся на оновлений рівненський «Авангард» і, звичайно ж, господарі поля були налаштовані виключно на перемогу. Проте харків'яни мали свої максимально серйозні плани на цей день.

В принципі матч вийшов приблизно рівним – з тієї серії, коли зустрічаються дві, так би мовити, робочі команди. Було багато боротьби та гарний рух, бракувало креативу та витонченості.

Найжаркіший відрізок першої половини зустрічі припав на її екватор. Спочатку Рибка врятував «Металіст» після удару Дахновського, отримавши травму коліна. А через пару хвилин, коли місце Рибки зайняв Костик, харків'яни провели швидку контратаку – Картушов її розігнав, а Прядун завершив ударом зблизька, покаравши суперників за неквапливість та розхлябаність в обороні.

Ближче до кінця тайму пожежа спалахнула вже у штрафному майданчику «Металіста», але Костик виявився напоготові – молодий воротар ногою зреагував на удар Шестакова, який після зрізки захисника зовсім несподівано вискочив на забійну позицію.

Таким чином, за моментами до перерви набігло 2:1 на користь «Вереса», проте на табло горіли цифри 0:1. Ну а ключовий момент цього матчу – це 56 хвилина. Спочатку м'яч пометався в центрі поля, потім – у штрафному майданчику «Вереса» (після серії фінтів Танковського на правому фланзі атаки харків'ян), а потім – уже у сітці воріт, куди його відправив Каплієнко.

0:2 – і долю матчу, по суті, було вирішено. Ні, «Верес» звичайно не здавався, господарі до останнього намагалися врятувати гру, але пробити Костика їм вдалося лише раз – на 79-й хвилині Кльоц реалізував досить спірний пенальті після падіння Ширая.

Таким чином, команда Призетко реабілітувалась за нещодавню велику поразку від «Шахтаря» і, набравши 10 очок, зрівнялася з «Вересом» у турнірній таблиці.

ВЕРЕС – МЕТАЛІСТ – 1:2
 Кльоц (79, з пенальті) – Прядун (29), Каплієнко (56).
Верес: Когут, Гагун, Мірошник, Вовченко, Квасний (С.Шестаков, 46), Кльоц, Кучеров, Дахновський (Сергійчук, 72), Лебеденко (Ст.Шарай, 62), Г.Пасіч (В.Шарай, 62), М.Шестаков (Гайдучик, 46).
Металіст: Рибка (Костик, 28), Мизюк, Федорів (Ралюченко, 46), Романюк, Каплієнко – Чайковський (Книш, 85), Чідомере (Демченко, 46), Танковський, Підліпенець, Картушов (Клименчук, 90+1), Прядун.
Попередження: Лебеденко (8), Дахновський (9), М.Шестаков (23), Мірошник (34) – Чідомере (6), Федорів (35), Романюк (45).