Поздєєв: «Намагалися зіграти з «Динамо» вище і це підсвітило проблемні місця»

2024-05-06 12:48

Ковалівський «Колос» розгромно поступився у столиці «Динамо» через провальний другий тайм (0:5). Виконуючий обов’язки головного тренера ковалівців Олександр Поздєєв розказав про головну причину такого рахунку.

«Перший тайм був непоганий. Було декілька непоганих виходів в атаку. Був тиск на нас, але ми плюс-мінус встигали закривати зони, добігати, блокувати удари. Наразі наш фізичний стан не дозволяє грати агресивніше і вище без м’яча і ми не впоралися. Київ пропонує швидкий футбол, особливо, коли є простір і саме це вони сьогодні отримали. Плюс гол з рикошетом необов’язковий.

Якщо грати від низького блоку, то це одна історія. Ми намагалися зіграти вище і це підсвітило наші проблемні місця, дало багато приводів для роздумів. Саме для високого блоку фізично ми поки що не готові.

В мене плани грати агресивніше, більше з м’ячем, атакувати, але потрібен баланс і гарні фізичні кондиції, тому що перемикатися на оборону, доганяти… Якщо ти до такого не готовий, то виходить так, як сьогодні.

Мені потрібно було за короткий час вияснити, на що ми здатні, який у нас фізичний стан, як будувати ігри. За цей тиждень ми ознайомилися», – розповів новий наставник «хліборобів».