Рух – Металіст 1:2. Україна, 1-й тур. Звіт

Через повітряні тривоги командам знадобилося майже п'ять годин, щоб визначити переможця.

2022-08-24 20:30

Харківський «Металіст» повернувся до УПЛ із перемогою, але здобути її було нелегко. Львів'яни, в принципі, ні в чому не поступалися харків'янам. До того ж втрутилися обставини, які перетворили поєдинок на формений марафон і, безсумнівно, вплинули на футболістів.

Поєдинок на львівському стадіоні «Україна» довелося тричі переривати через повітряні тривоги. Вперше матч було припинено о 15:47 на 44-й хвилині, раптом гравці вирушили в укриття на 51-й хвилині гри, втретє – на 77-й.

У результаті поєдинок розтягнувся майже на п'ять годин, а завершився з рахунком 1:2.

Два м'ячі було забито незадовго до першого сигналу сирени: рахунок відкрив форвард «Металіста» Підлепенець, на що господарі відповіли точним ударом Клімчука. Ну а три очки харків'янам забезпечив Прядун, який вдало вийшов на заміну і розстріляв ворота «Руху» з центру штрафної площі.

РУХ – МЕТАЛІСТ – 1:2
 Климчук (41) – Підлепенець (37), Прядун (66).
Рух: Паньків, Лях, Слюсар, Білий (Дідик, 83), Сич, Сапуга, Довгий (Федорчук, 69) – Руніч (Карабін, 77), Таллес (Притула, 77), Соломон-Отабор (Б. Бойчук, 70), Климчук.
Металіст: Рибка, Каплієнко, Мизюк, Федорів, Романюк, Ралюченко, Картушов, Панасенко (Прядун, 64), Танковський (Порох, 89), Підлепенець (Багачанський, 76), Коркішко.
Попередження: Сапуга (34), Білий (68), Лях (81), Слюсар (90+2) – Каплієнко (32), Ралюченко (55), Романюк (82), Мизюк (84).