Україна

Прем'єр-ліга

Царенко: «Працюємо задля того, щоб надалі проявити себе якнайкраще»

2022-07-02 09:26

Наймолодший футболіст київського «Динамо» на зборах півзахисник Антон Царенко розповів про особливості роботи з першою командою.

– Антоне, ти зіграв уже у другому благодійному матчі. Як почуваєшся в першій команді?

– Хочу подякувати, що взяли на збори та дали шанс, яким буду намагатися скористатися. Звісно, рівні молодіжної та першої команд значно відрізняються. Постараюся проявити себе якнайкраще. Вправи хоч і нові для мене, але в цьому й полягає розвиток футболіста.

– Із кого береш приклад у першій команді?

– Це Микола Шапаренко та Віталій Буяльський.

– Як прийняли старші хлопці?

– Дуже добре. Усі жартують, у колективі дуже хороша атмосфера – із цим немає жодних проблем. Звісно, хотілося би залишитися в першій команді та грати на такому рівні з такими гравцями.

– Зрозуміло, що результат на зборах має другорядне значення. Але в матчі з «Лозанною» команді не вдалося проявити себе?

– Напевно, ми лише набираємо кондиції, тому, можливо, поки немає певної зіграності. До того ж поле було синтетичне, а не натуральне, що теж далося взнаки. Але ми працюємо над цим, щоб далі, в наступних матчах, проявити себе якнайкраще.

– Що ти хочеш сказати українцям, які зараз боронять рідну землю від російських загарбників?

– Хочу подякувати кожному, хто захищає нас на фронті, по всій Україні. Я вже казав, що вони захищають нас на фронті, а ми, у свою чергу, намагаємося захищати своїх співвітчизників на футбольному полі.

fcdynamo.com