Україна

Прем'єр-ліга

Віталій Вернидуб: «Це – нічия з гірким присмаком. Треба працювати над реалізацією»

2023-12-10 09:27

Асистент головного тренера криворізького «Кривбасу» Віталій Вернидуб прокоментував домашню нічию проти луганської «Зорі» (2:2) у 17-му турі УПЛ.

– Гра залишила неоднозначні враження. Ми вигравали 2:0, але втратили перемогу. Нічия з гірким присмаком. Ми зосереджені на досягненні наших цілей. Головне зараз добре відпочити та взимку як слід підготуватись до другої половини сезону.

– В першому таймі за рахунку 1:0 арбітр призначив пенальті, але відмінив своє рішення після консультації з колегами на VAR. Що думаєте з цього приводу?
– Не хотів би коментувати дії арбітра, тому що він приймає рішення. Так, звісно, десь помиляється, десь приймає правильні рішення. У цій грі це не найголовніше. У нас були деякі проблеми сьогодні, нам не вдалось їх виправити.

– Погоджуєтесь, що «Кривбас» сьогодні втратив два очки, адже моментів вистачало?
– Є таке. Але це ще з якого боку подивитись на цей матч. Адже кінцівка була за «Зорею», можна так сказати. Треба було гру «закривати», адже моменти були, так. Треба працювати далі, щоб реалізовувати свої шанси, аби не втрачати очки. Найголовніше зараз для нас – ментально підготуватись, адже коли ведеш боротьбу за високі місця, це дуже велике психологічне навантаження.

– Ви грали у «Зорі», інші деякі наші футболісти також. І Юрій Миколайович провів там чимало років у якості головного тренера. Якась принциповість для вас цього протистояння ще має місце бути?
– Ще є. Адже за великим рахунком це рідна для мене команда. Я багато віддав «Зорі». Переживаю за них, коли грають на євроарені. Бажаю їм успіху. Дійсно, сильний суперник, є класні футболісти у складі. Впевнений, що «Зоря» виправить ту ситуацію, яка у них зараз склалась.

– Якщо коротко підбивати підсумки першої половини сезону, то «Кривбасу» скільки б поставили за 10-бальною шкалою?
– Не хотів би оцінювати, адже для цього є головний тренер. Якщо вас цікавить моя думка, то ми показали себе добре. «Кривбас» йде крок за кроком, але попереду у нас ще багато роботи.

 

fckryvbas.com