УПЛ-2023/24. 14-й тур мовою чисел та фактів

Пресслужба УПЛ опублікувала цікаві числа та факти 14-го туру чемпіонату України.

2023-11-13 10:09

2-а в УПЛ вольова перемога Дніпра-1 над Шахтарем, 1-а – Полісся над Металістом 1925 (у 1-й грі), Руху – над Чорноморцем (у 4-й).

1-а безвольна гостьова поразка Металіста 1925 в УПЛ (у 32-й грі).

Гольова серія Шахтаря в УПЛ продовжується 41 гру – 91 гол, а на своєму полі – 19 ігор: 38 голів.

Завершилася безвиграшна серія Динамо, яка тривала в УПЛ 4 гри: нічия та 3 поразки.

Перервався пропускний серіал Динамо в чемпіонаті, який тривав 6 ігор – 10 голів.

Завершилася безвиграшна серія Олександрії, яка з 14 серпня тривала в УПЛ 11 ігор: 4 нічиї та 7 поразок.

Перервалася безгольова серія Олександрії в УПЛ, яка тривала 475 хвилин.

Безгольова клубна антирекордна серія Минаю в УПЛ триває 591 хвилину.

Завершилася безгольова серія Зорі в статусі господаря поля, яка тривала 444 хвилини в чемпіонаті.

Перервалася безгольова виїзна серія ЛНЗ в УПЛ, яка тривала 378 хвилин.

Безнічийна клубна рекордна гостьова серія Руху триває в УПЛ 6 ігор: 5 перемог та поразка.

Гольова клубна рекордна гостьова серія Руху триває в УПЛ 6 ігор – 16 голів.

Чорноморець перерва «суху» домашню серію в УПЛ, яка тривала впродовж 309 хвилин.

300-та поразка Чорноморця в УПЛ.

Кривбас зазнав 90-ї домашньої поразки в чемпіонатах.

80-й гостьовий матч Вереса в УПЛ: +12=18-50 м’ячі 60-139, 60-й виїзний Дніпра-1: +27=11-22 м’ячі 86-83.

Рух здобув 10-ту гостьову перемогу в УПЛ.

1-й дубль в УПЛ оформлює Геннадій Пасіч (у 112-й грі), який стає першим дуплетистом ЛНЗ (у 14-й грі).

30-й гол в УПЛ провів Олексій Гуцуляк (Дніпро-1), 20-й – Владислав Ванат (Динамо), 15-й – Богдан Лєднєв (Дніпро-1), 1-й – Безерра (Олександрія, у 4-й грі), Плюман (Рух, у 9-й).

У 4-му для себе клубі УПЛ відкриває лік голів Геннадій Пасіч (ЛНЗ), який раніше забивав суперникам Львова/Вереса, Олімпіка та Вереса, 2-му – Микита Бурда (Колос) – Динамо.

50-й матч в УПЛ провів Віктор Корнієнко (Ворскла).

У 3-му для себе клубі УПЛ дебютує Євген Банада (ЛНЗ), який раніше виступав за Олександрію і Кривбас.

100-й гол в УПЛ пропустив Євгеній Волинець (Дніпро-1).

10-й «сухий» матч у чемпіонатах відіграв Павло Ісенко (Ворскла).

120-й тренерський матч Віктора Скрипника в УПЛ: +61=24-35 м’ячі 184-130, 50-й – Ярослава Вишняка: +18=15-17 м’ячі 40-50 та Юрія Калітвінцева: +15=9-26 м’ячі 51-78.

Роман Григорчук біля керма різних клубів зазнав 60-ї поразки УПЛ: 53-ї – в Чорноморці та 7 – в запорізькому Металурзі.

Юрій Максимов біля керма різних клубів здобув 30-ту гостьову перемогу в УПЛ: 5-ту – з Дніпром-1, 2 – з Оболонню, 10 – з Кривбасом, 6 – з донецьким Металургом та 7 – з Ворсклою.

50-й в УПЛ гостьовий пенальті Ворскли – 36-й гол.

30-й в УПЛ домашній пенальті Олександрії – 4-й промах.

10-й із 11-ти реалізований пенальті в УПЛ у виконанні Василя Грицука (Полісся), 2-й з 5-ти – Руслана Степанюка (Ворскла), 2-й з 2-х – Таллеса (Рух).

12-й із 16-ти в УПЛ реалізований пенальті у ворота Артема Кичака (Оболонь), 5-й з 7-ми – Олега Мозіля (Металіст 1925), 3-й з 3-х – Данила Варакути (Чорноморець).

1-й з 1-го нереалізований пенальті в УПЛ у виконанні Джевані (Олександрія, в 11-й грі).

5-й з 12-ти в УПЛ нереалізований пенальті у ворота Богдана Когута (Верес).

1-а в чемпіонатах червона картка для Олександра Мельника (Минай, у 40-й грі), Данила Бескоровайного (Кривбас, у 28-й), Луки Гучека (Чорноморець, у 22-й).

1-й в УПЛ автогол Романа Дідика (Рух, у 46-й грі).

110-й матч в УПЛ провів асистент арбітра Євген Петраков (Черкаси), 100-й – Віктор Матяш (Донецьк)
.

Найбільш коректна команда чемпіонату: Кривбас (24 жовті картки + 3 червоні) – 30 очок, найбільш недисциплінована: Верес (40+3) – 46 очок.

Найпопулярніший рахунок нинішнього чемпіонату – 1:0 (у 20-ти матчах).