Полісся – Ворскла 1:0. Україна, 26-й тур. Звіт

У Житомирі «Полісся» здобуло перемогу над «Ворсклою» та продовжує змагатися за єврокубкову путівку.

2024-04-29 20:18

Команди жваво розпочали зустріч. Перший гострий момент створили гості – на 5-й хвилині Кане головою спрямував м’яч у ворота, але Кудрик зумів парирувати удар.

Господарі поля відповіли на 12-й хвилині – Назаренко мав шанс відкрити рахунок, але пробив напрочуд неточно.

Надалі суперники стали діяти більш уважно, і до перерви серйозних загроз воротам Ісенка та Кудрика не було.

У другому таймі спочатку цікавіше виглядала «Ворскла», але і «Полісся» створювало моменти. Знову мав нагоду Кане – Кудрик на місці. Знову Назаренко загрожував воротам Ісенка – голкіпер парирував удар на кутовий.

Ближче до кінця матчу господарі поля почали нагнітати тиск на ворота суперника, і гості припустились помилки – Мустафаєв відібрав м’яч у Нестеренка і віддав передачу на Назаренка, якому залишалося лише не схибити – 1:0.

Гості здійснили кілька спроб відігратися, але в заключних фазах атаки їм забракло точності.

ПОЛІССЯ – ВОРСКЛА – 1:0
Назаренко (80).
Полісся: Кудрик, Смоляков, Чоботенко, Шабанов, Михайліченко, Таллес Коста (Танковський, 63), Кушніренко (Ндукве, 87), Козак (Петряк, 62), Мустафаєв, Назаренко, Фортюне (Грицук, 90+2).
Ворскла: Ісенко, Крупський, Пердута, Хрипчук, Бацула (Феліпе, 85), Павлюк, Сіссоко, Кане (Глущенко, 81), Челядін (Толі, 82), Мякушко (Нестеренко, 46), Степанюк.
Попередження: Танковський (71), Кушніренко (77) – Мякушко (31), Хрипчук (73), Сіссоко (76), Павлюк (90+1).