Украина

Премьер-лига

Цымбалюк: «Решение руководства «Олимпика» добавило Климовскому уверенности»

2020-08-08 10:53

Універсальний футболіст «Олімпіка» Євгеній Цимбалюк розповів про передсезонні тренування й коротко оглянув попередній ігровий рік.

– Євгенію, Ваша команда Вже активно готується до нового сезону. Є якась специфіка в нинішніх тренуваннях?
– У цілому – ні. Добре, що почали заранні – маємо майже чотири тижні для хорошої підготовки. Можемо не форсувати процес. А так – усе звично: фітнес, бігові вправи, теорія… На день – два тренування.

– Судячи з контрольного матчу проти «Діназу», «Олімпік» очікують відчутні зміни в складі.
– Так, є багато новачків, деякі гравці вже залишили клуб. Доводиться награвати нові зв’язки на полі. З другого боку, основа залишиться: Лебеденко, Пасіч, Снурніцин, Політило, Шахаб…

– Ігор Климовський недавно позбувся приставки «в.о.», заслужено ставши головним тренером. Яке це відобразилося на ньому?
– Мені здається, це додало йому впевненості. Він ішов до цього й хотів. Відчуває в собі силу й хоче передати її нам. Ігор Петрович дуже цінує це рішення керівництва! Працюючи поряд із іншими тренерами, він, як я бачу, взяв у кожного з них.

– Завершення УПЛ-2019/20 видалося для «Олімпіка» по-справжньому ударним. Оті 9:2 за підсумком двох ігор – щось неймовірне!
– Я сказав би, що це стало передусім свідченням нашого професіоналізму: на команду не тис тягар результату, але ми не пішли завчасно у відпустку й провели кінцівку чемпіонату на високому рівні.

– А як щодо загальних вражень про попередній ігровий рік?
– Сезон провели невдало. А що ще можна сказати, якщо перед нами було завдання пробитись у першу шістку, проте ми його не виконали? Нам хочеться знову виступити в Лізі Європи – той досвід дуже сподобався.

– Чи вдасться виконати відповідне завдання в чемпіонаті-2020/21?
– Сподіваюся. Впевнений: шанс на п’яте місце буде в багатьох команд. Якщо гратимемо так, як наприкінці минулого сезону, – все має вийти. Тим паче в усіх перед очима позитивний приклад «Колоса»!

– Що скажете про особисті плани? З усього помітно, що Ви постійно прогресуєте.
– Зрозуміло, зараз я футболіст «Олімпіка» й цілком зосереджений на праці тут. А в майбутньому, дуже сподіваюся, спробую сили в європейському футболі.

upl.ua