Украина

Премьер-лига

Лопачак: «Виглядає на те, що у Львові всі спільно рятують стадіон «Україна» від дій чиновників УАФ»

Секретар Львівської міськради Маркіян Лопачак прокоментував слова глави УАФ Андрія Павелко про владу Львова та стадіоні «Україна».

2021-07-19 12:35

«Президент Української асоціації футболу нарешті зреагував на події довкола стадіону «Україна». Закликав місцеву владу «отямитися від емоцій і перейти до конкретних дій з порятунку стадіону «Україна»...

Добре, що пан Павелко пам'ятає славетні сторінки футбольної історії стадіону, закликаючи всіх нас спільно його рятувати. Але сьогодні виглядає на те, що у Львові всі спільно рятують стадіон «Україна» від дій чиновників тієї самої футбольної асоціації.

Де документи?

Де акти огляду стадіону бодай з найменшими зауваженнями щодо безпеки чи належного рівня проведення матчів?

Що конкретно там треба змінювати, реконструйовувати, перебудовувати?

Де хоч якась аргументація, чому на стадіоні «Україна» не можна приймати матчі найвищого рівня?

Чому у відповідь на конкретні запитання ми отримуємо безглузді розповіді про те, що хтось «знепритомнів» і має «опритомніти»?

Після довгоочікуваної реакції найвищої посадової особи українського футболу запитань стало більше, ніж відповідей. Де ті «відкритість та прозорість в діяльності Української асоціації футболу», про які пан Павелко розповідає ледь не в кожному своєму інтерв‘ю? Чому одній із найславетніших арен закривають доступ до Прем‘єр-ліги? Чому львів‘ян позбавляють права підтримувати СВОЇ команди на СВОЄМУ стадіоні? Чому Львів роблять заручником чиїхось незрозумілих амбіцій?

Ми не допустимо наруги над містом. І на стадіон «Україна» однозначно повернеться великий футбол», - написав Маркіян Лопачак на сторінці в Facebook.

facebook.com/markiyan.lopachak/posts/207995791329457