ТМ. Кривбас – Брентфорд Б (Англія) 6:1. Розгром із сумним фіналом

Криворізький клуб легко впорався з дублерами «Брентфорда», але втратив свого основного оборонця.

2024-02-06 19:52

«Кривбас» зіграв п?ятий контрольний матч на іспанських зборах. Черговим спаринг-партнером команди став англійський «Брентфорд» Б – дубль однойменного клубу, міцного середняка АПЛ.

Перший небезпечний момент створили англійці: Маханьков зіграв надійно після низового удару з середньої дистанції. А потім відповів «Кривбас», коли Твердохліба вивели тет-а-тет з Анхеліні, який і виграв дуель. Вже у наступній атаці українці забили.

Луньов виконав класну подачу з кута поля, м?яч на дальній стійці отримав Бізімана і обвідним ударом відкрив рахунок – 1:0. «Кривбас» заволодів ініціативою. Атаки на ворота «Брентфорда» ставали все частішими та гострішими. В середині тайму вдалось забити ще двічі. Спочатку Задерака після флангової подачі від Бандейри ударом з другого поверху пробив у дальній кут – 2:0. А за три хвилини відзначився ветеран Рябов. І знову подача Луньова з кутового. Капітан чітко підрізав м?яча у дальній кут – 3:0!

Перший тайм дійсно вдався криворіжцям, адже вони могли забивати ще декілька разів після моментів Кожушка. Натомість, англійці в кінцівці першої половини гри провели свої небезпечні атаки. Після однієї з таких Маханьков перевів «снаряд» у поперечину.

Дебют другого тайму вийшов вогняним: «Кривбас» довів свою перевагу до 5:0! Кузик обвідним ударом з меж штрафного – 4:0. А згодом Татарков вивів один на один з кіпером Кожушка – Олег класно розібрався у ситуації, пробивши у дальній кут – 5:0. На 65 хвилині пройшла швидка контратака: Соса обробив м?яча та потужно поцілив у дальній кут з-за меж карного майданчика – 6:0.

Наша команда продовжувала вести гру, але пропустила у власні ворота. Лейдлоу увірвався у карний майданчик та пробив у дальню дев?ятку без шансів для Хоми – 6:1. На жаль, на останніх хвилинах спарингу травми руки зазнав Бескоровайний, якого вивезли з поля на ношах. Дуже прикрий епізод. Побажаємо Данилу якнайшвидшого одужання...

6:1 – перемога «Кривбасу» з тенісним рахунком, команда продовжує підготовку до другої частини сезону. Наступний спаринг – 10 лютого проти датського «Віборга».

КРИВБАС – БРЕНТФОРД Б 6:1
Голи: Бізімана (6),  Задерака (24), Рябов (27), Кузик (48), Кожушко (Татарков, 56), Соса (65) – Лейдлоу (78).
Кривбас: Володимир Маханьков (Богдан Хома, 62), Рафаель Бандейра (Андрій Понєдєльнік, 62), Володимир Вілівальд (Данило Бескоровайний, 62), В?ячеслав Рябов (к) (Тимур Стецьков, 62), Віктор Блізніченко (Іван Дібанго, 46), Єгор Твердохліб (Денис Кузик, 46; Жан По, 46), Максим Луньов (Артур Микитишин, 46), Джихад Бізімана (Юрій Вакулко, 62), Клім Приходько (Микита Татарков, 46), Максим Задерака (Даніель Соса, 62), Олег Кожушко (Прінс Аду, 62).