Україна

Прем'єр-ліга

«Динамо»: підготовка до сезону набирає обертів

Київське «Динамо» продовжує працювати на клубній базі у Віті-Литовській, готуючись до нового сезону.

2022-06-20 15:56

Нагадаємо, кияни розпочали підготовку в п’ятницю, за традицією протягом двох днів пройшовши медобстеження у столичній клініці «Добробут».

«Біло-сині» почали готуватися у режимі двох тренувань на день. У понеділок на ранковому занятті були присутні представники медіа.

Перед основною частиною заняття гравці працювали у тренажерному залі. Вийшовши на футбольне поле, яке попри воєнний стан чудово підготовлене до тренувань команди, динамівці спершу зібралися у коло, аби послухати установку від Мірчі Луческу.Містер окреслив план роботи на день, після чого гравці пробігли у розминочному темпі навколо поля та приступили до роботи з м’ячами. Спершу команда відпрацьовувала короткі передачі, розбившись на пари, а потім на декілька груп гравців, рухаючи м’яч по газону швидко та при цьому віддаючи точні передачі в ноги.Далі почалися вправи на тримання м’яча, причому вони були доповнені біговою роботою. Дві групи гравців, вдягнуті у тренувальні манішки різних кольорів, по свистку перебігали з одного кута поля до іншого, намагаючись першими заволодіти м’ячем та потім втримати його у квадраті.

Вправи з м’ячем чергувалися з біговою роботою на витривалість, яка ускладнилася погодніми умовами – у Києві опівдні, у розпал тренування, температура сягнула за 30.
Завершилося заняття все ж ігровою вправою – традиційним міні-турніром на три команди на маленькому полі.У складі першої команди зараз тренується багато молодих гравців, які ще у минулому сезоні виступали за «Динамо» U19. За відсутності збірників вони мають шанс проявити себе на очах тренерського штабу.

На ранок середи запланований виїзд команди до Румунії, де «Динамо» тренуватиметься кілька днів, після чого відправиться на підготовчий збір до Швейцарії. 

fcdynamo.com