ЛНЗ – Кривбас 0:3. Україна, 18-й тур. Звіт

Долю першого матчу 2024 року в УПЛ вирішили дві помилки господарів, після яких відзначилися Хрвоє Іліч та Прінс Аду, а також гол-шедевр Дениса Кузика.

2024-02-23 18:19

Сьогодні, 23-го лютого, ЛНЗ та «Кривбас» відкрили весняну частину сезону УПЛ-2023/2024.

Вже у дебюті «Кривбас» міг забивати «швидкий» гол. Пройшла довга передача Понєдєльніка на Аду, який вибігав один на один і пробивав у дотик, але Кучеренко вчасно вийшов з воріт та м?яча забрав. Червоно-білі швидко заволоділи ініціативою. Потужно, але неточно пробивав в дебюті активний Аду. Згодом він же після класної флангової подачі Соси вистрибнув вище за всіх у воротарському, але куля якимось чином все ж розминулась з воротами.

Ближче до середини тайму, відбившись, черкащани провели свої перші випади. Після кутового м?яч ледве не зрикошетив у ворота – гостей  врятувала стійка. Й вже за кілька хвилин екснападник «Кривбасу» Хобленко небезпечно пробивав з-під Стецькова – виручив Кліщук. І все ж криворіжці продовжували вести гру, щоправда, суперник намагався тут же одразу відповідати своєю атакою.

Саліху стріляв у площину воріт зі стандарту – Кліщук спокійно м?яча зафіксував. Кінцівка тайму повністю залишилась за командою Вернидуба. Кілька гострих атак ЛНЗ відбив. На останній хвилині подача з корнера від Ілича призвела до пенальті у ворота номінальних господарів. Шестаков відверто зіграв рукою та після перегляду VAR арбітр матчу Анастасія Романюк вказала на позначку.

До м?яча підійшов Ілтч та чітко розвів снаряд та воротаря по різних кутах низовим ударом – 0:1!

Дебют другого тайму також був за «Кривбасом». Спочатку команди обмінялись непоганими ударами з середньої дистанції: пробивали Стецьков та згодом Бар. Та вже за кілька хвилин гості скористались обрізкою капітана ЛНЗ Бойка та подвоїли перевагу! Аду відібрав м?яча, пройшов до лінії штрафного та обвідним ударом оформив дебютний гол за «Кривбас» в УПЛ – 0:2.

Поки черкащани приходили до тями «Кривбас» організував третє взяття воріт. Микитишин класною діагоналлю знайшов на куті карного майданчика Кузика. Денис змістився ближче до центру та вгатив м?яча у дальню дев?ятку – 0:3!

Гру було зроблено, але у подальшому «Кривбас» продовжив створювати моменти. Ілич, Микитишин, Вакулко: всі вони протягом 10 хвилин реально загрожували воротам Кучеренка, але не пощастило.

Юрій Вернидуб провів ряд замін, освіживши гру. Зокрема вийшов Кожушко, та вже згодом міг забивати після швидкої контратаки, але удар точним не вдався.

ЛНЗ – КРИВБАС – 0:3
 Іліч (45, з пенальті), Аду (54), Кузик (62).
ЛНЗ: Кучеренко, Саліху, Шестаков, Бар, Бойко (Рибалка, 68), Г.Пасич (Прядун, 85), Яшарі, Каплієнко, Хобленко (Бессала, 57), Муравський, Наумець (Олійник, 68).
Кривбас: Кліщук, Бандейра, Понєдєльнік, Стецьков, Дібанго, Д.Кузик (Задерака, 82), Іліч (Вакулко, 70), Бізімана, Соса (Хомченковський, 70), Микитишин (Татарков, 70), Аду (Кожушко, 78).
Попередження: Бар (50)  Соса (36), Іліч (55).