Металіст – Кривбас 0:1. Україна, 13-й тур. Звіт

Криворізький «Кривбас» у матчі 13-го туру УПЛ в Ужгороді переміг харківський «Металіст».

2022-11-14 17:22

Відбулись деякі зміни у стартовому складі «Кривбаса» у порівнення з попередньою грою проти «Ворскли». Через пошкодження Вернидуба й вилучення Понєдєльніка замість них вийшли відповідно Стецьков та Якімець, який відновився після травми.

Активніше початок матчу провели криворіжці. Декілька поспіль кутових особливих проблем Костику не принесли. А от вже після контрвипаду червоно-білих на 7-й хвилині й удару низом Дебелко воротарю номінальних господарів довелось грати ногами. «Металіст» відповів двома епізодами за участю Панасенка – захист витримав. Команди проводили обопільні атаки, гра була рівна.

Після кутового на 20-й хвилині м?яч заметушився у воротарському майданчику харків?ян, але удар Ловрича впритул було заблоковано. Двічі протягом п?яти хвилин здалеку пристрілювався Хомченовський: кутовий після рикошету та поруч зі стійкою. А от відповідь «Металіста» була більш небезпечною. На 26-й хвилині затяжна атака суперника: дали пробити з лінії штрафного Танковському. Сарнавського від голу врятувала поперечина.

На 29 хвилині вже гострий момент у «Кривбасу». Дібанго верховою передачею з лівого флангу знайшов у воротарському Дебелка, який пробивав головою без перешкод, але удар, на жаль, виявився слабким й прийшовся у Костика. Команди продовжували показувати яскравий атакувальний футбол, але без голів. І все ж кінцівка тайму залишилась за суперником. Подача з кута штрафного знайшла перед воротами одразу двох харків?ян. Пробивав Танковський впритул, але Сарнавський здійснив справжній сейв, потягнувши снаряд з кута!

Другий тайм розпочався з атак криворіжців. Хоча знову ж таки дещо гостріше попереду були харків?яни. Двічі у штрафному гостей було доволі небезпечно, й тільки майстерність захисників та Сарнавського вберегла від неприємностей. Свої хороші атаки проводив і «Кривбас». Так після однієї з таких Капич вивів Дебелко тет-а-тет, але Роман затягнув з ударом й пробивав вже з гострого кута – у сітку з зовнішнього боку.

На 73 хвилині затяжна позиційна атака червоно-білих принесла успіх! Капич віддав коротку передачу на Волошина у штрафному. Назар швидко розвернувся й сильно, а, головне, точно, пробив у дальній нижній кут – 0:1. Суперник понісся вперед відігруватись, гості гостро діяли на контратаках. Знову був момент у Дебелка, але, певно, то був не день Романа. Він знову з вбивчої позиції з другого поверху пробив у воротаря. Непогано стріляв Задерака, який здорово увійшов у гру, але тут врятував суперника Костик.

Кінцівка гри пройшла на половині поля харків?ян, криворізька команда останні хвилини провела грамотно та спокійно.

МЕТАЛІСТ – КРИВБАС – 0:1