Турніри

Чемпіонати

«Аль-Шабаб» офіційно розірвав контракт із Бущаном

2026-06-26 08:58

«Аль-Шабаб» на своїй офіційній сторінці в Instagram повідомив про розірвання контракту з Георгієм Бущаном.

Нагадаємо, минулого сезону екс-голкіпер «Динамо» виступав за «Полісся» на правах оренди й продовжує залишатися в житомирському клубі.

dynamomania.com