Мюллер побив рекорд Хаві за кількістю матчів в ЛЧ у складі однієї команди

2024-09-18 14:17

17 вересня відбувся матч 1-го туру Ліги чемпіонів УЄФА, у якому «Баварія» розгромила на власному полі «Динамо» Загреб (9:2).

На 68-й хвилині матчу на поле вийшов форвард мюнхенців Томас Мюллер, який замінив Джамала Мусіалу.

Для 35-річного німця цей матч став 152-м у турнірі у складі «Баварії». Він перевершив досягнення колишнього гравця «Барселони» Хаві, який до цього провів найбільшу кількість матчів в історії Ліги чемпіонів у складі однієї команди. На рахунку іспанця 151 гра за каталонців у турнірі.

На 85-й хвилині гри Мюллер став автором результативної передачі. Він асистував вінгеру Лерою Сане, який забив 8-й м'яч мюнхенців у матчі.

ua.tribuna.com
photo

«Нічия – позитивний підсумок», – італійські ЗМІ – про матч «Болонья» – «Шахтар»

У день матчу з «Шахтарем» у регіоні Емілія-Романья сталася повінь, а також злива плюс ураганний вітер. Через це було оголошено червоний рівень тривоги. Було закрито школи та багато інших закладів. При цьому матч із «Шахтарем» вирішили не переносити, оскільки 19 вересня синоптики обіцяли покращення погодних умов. До того ж, інспектори УЄФА вирішили, що поле знаходиться в нормальному стані, тому там можна було проводити гру. Місцеві журналісти неоднозначно сприйняли таке рішення УЄФА, вважаючи, що футбольна організація піддала ризику вболівальників та команди. Щодо безпосередньо матчу, то італійські ЗМІ задоволені тим, що «Болонья» грала в атакуючий футбол і могла виграти у «Шахтаря», але розчаровані тим, що італійський клуб не зміг набрати три очки.

2024-09-19 09:30