Україна

Прем'єр-ліга

Бартулович: «Були моменти, можна було забивати»

2025-12-01 09:12

Головний тренер «Металіста 1925» Младен Бартулович в етері УПЛ ТБ підсумував нульову нічию своєї команди з «Епіцентром»:

– Младене, за вашими емоціями видно, що нічия для вас – це незадовільний результат. Сьогодні було помітно, що в багатьох ігрових моментах «Епіцентр» нейтралізував вашу команду?
– Так, ми розчаровані таким рахунком сьогодні. На початку матчу в нас була нервозність, було багато непотрібних помилок. Був невдалий перший тайм, можна сказати, що не мали яскравих моментів. Але в другому таймі, я вважаю, у нас вже були гарні моменти, де можна було забивати і вигравати цей матч. Щодо суперника, я вважаю, що вони зіграли дуже добре. Команда гарно оборонялася, вони працювали так само, як у останньому матчі з «Поліссям», бо я його дивився. Було важко розкривати цю оборону, бо вони агресивно діяли. Підсумковий рахунок – 0:0. Є як є, треба забивати.

– Ви сказали про нервозність підопічних, але на полі було багато боротьби від футболістів?
– Так. Зараз кінець року і всі команди хочуть заробляти очки. У «Епіцентру» теж йде боротьба за виживання, тому їм теж зараз треба ці очки. Нам теж залікові бали дуже потрібні, бо ми хочемо підійматися. Треба забивати в таких іграх, щоб здобувати три очки.

– Було видно в першому таймі, що ви незадоволені грою Мба, якого по перерві замінив Ітодо, але все ж не вдалося загострити атакувальні дії?
– Я вважаю, що у нас були моменти: Когут міг забивати, у Ітодо був гарний момент на добиванні з двох метрів, Крупський теж влучив у стійку. Були моменти, можна було забивати, але сьогодні не забили. У нас є одне очко, яке здобули в грі проти важкого суперника. «Епіцентр» вже трохи набрав ходи в УПЛ.

metalist1925.com