Турніри|
Молодь
Позитив для Яковенка
Богдан БУГА, ФФУ Після виїзної нічиєї з французами Павло Яковенко відзначив неабиякий характер своїх підопічних, які спромоглися відіграти два пропущені м’ячі та досягти прийнятного результату. «В цілому я задоволений підсумком гри, хоча ми все ж таки їхали за перемогою. На жаль, не все задумане вдалось, тож надалі будемо працювати ще наполегливіше», ? додав фахівець.
2009-09-09 06:15




