Моніторинг

Аналітика

Порада Саніну

Кажуть, що Андрій Санін із Маріуполя зібрався звертатися до комітету з етики Федерації футболу з приводу того, що у програмці до матчу «Динамо» з «Маріуполем» було зображено «не той» логотип клубу гостей...

2018-05-08 11:33

«Оскільки за програмки у «Динамо» відповідаю я, то змушений повністю погодитися із Саніним. Справді, лого ФК «Маріуполь» наш дизайнер взяв із попередньої програмки 2017 року. Тоді жодних нарікань з боку громадянина Саніна не було. Нагадаю, що минулого року сам футбольний клуб із Маріуполя довго не міг визначитися із емблемою і мав на своєму сайті одразу три логотипа на вибір. Першим на сайті клубу висів саме той, що так глибоко образив тепер пильного маріупольця. Тож образу ми не вигадали, а взяли безпосередньо у ображеного.

Але пишу я це на для того щоб виправдатися. Бо виправдань мені немає – у тій самій програмці із чайкою не на тому місці надрукована набагато глибша образа – стадіон імені Бойка у Маріуполі програмка назвала стадіоном «Іллічівець»! Оце так образа! Навіть не знаю, як Андрій Санін цього не помітив. Власне, я здогадуюсь чому – програмка видана українською, а Санін державною мовою не лише не говорить, а вірогідно, і не читає! Та ще не пізно виправити цей прикрий недогляд.

Я у свою чергу готовий понести найсуворіше покарання від комітету з етики ФФУ за те, що порушив закон про декомунізацію. За те, що образив честь і гідність маріупольського футбольного клубу, який усього лише за два роки після виходу згаданого закону набрався рішучості і позбавив команду імені «Ілліча», а ще за півроку не менш рішуче декомунізував назву стадіону.

Заздалегідь прошу вибачення у Андрія Саніна за незручності, які завдасть йому необхідність читати українською мовою. Але воно того варте. Чи не так?» – написав відомий журналіст Микола Несенюк на своїй сторінці у Facebook.