Персони

Інтерв'ю

Вернидуб: «Завжди була мрія очолити збірну України, але розумію, що цього не буде»

2023-04-28 15:27

Наставник «Кривбасу» Юрій Вернидуб в інтерв’ю журналісту Роману Бебеху зізнався, що хотів би очолити збірну України, проте не зможе цього зробити через можливі розбіжності з УАФ.

Також коуч висловив невдоволення стартовим матчем національної команди у відборі до Євро-2024 проти Англії. На думку Вернидуба, низки помилок припустився і тимчасово виконуючий обов’язки головного тренера Руслан Ротань.

«Нічого не буду говорити, але що є, то є. Я не побачив у цій грі іскри в очах наших хлопців. Вони грали, але це не той футбол, який хотілося би мені бачити. Це було помітно, що якби англійці не зупинилися після першого тайму, бо у них вже був результат 2:0, то було б набагато гірше.

100% винна УАФ. Не те, що Ротань не готовий до цієї роботи, просто не розумію цього. Може у нього безвихідь була. Це божевілля. Я не можу зрозуміти, як один тренер може займати три позиції. Це така солянка в голові, це рівень футболістів зовсім інший. Національна збірна – це еліта. Молодіжка – це молоді таланти, це зовсім інша робота. Команда Олександрія – це ще інше. Але що є, то є. Сподіваюся, що все налагодиться. Зроблять правильні висновки і з’явиться тренер, який справді займатиметься збірною. Хоча ці виконавці, які є у нас, дуже непогані.

Була завжди мрія очолити збірну України, але розумію, що цього не буде. Де Вернидуб, а де… Сама асоціація наша, там зовсім інші плани. А ще такі як я, які можуть сказати що завгодно, бо я люблю говорити що думаю», – зазначив Вернидуб.

Раніше була інформація, що УАФ планує оголосити про призначення нинішнього тренера «Аль-Айна» Сергія Реброва головним тренером збірної України за два-три тижні. Контракт буде розрахований на три роки до кінця циклу чемпіонату світу-2026. Залишається узгодити юридичні та економічні нюанси договорів з іспанськими помічниками тренера.

Ребров вже заявляв, що зацікавлений у тому, щоб очолити збірну України. Однак тренер має намір допрацювати за чинним контрактом з «Аль-Айном» до кінця. В ОАЕ українець виграв чемпіонат та Кубок Ліги.

Збірна України не має офіційного наставника після відходу Олександра Петракова. Тимчасово призначений виконувачем обов’язків головного тренера збірної коуч «Олександрії» та української молодіжної команди Руслан Ротань.

Україна посідає четверте місце у групі С після поразки від Англії. Синьо-жовті не змогли завдати за матч жодного удару у площину воріт Англії. У наступному турі кваліфікації до ЧЄ-2024 Україна протистоятиме Північній Македонії. Матч відбудеться 16 червня. Також у червні синьо-жовті зіграють із Мальтою.

sportarena.com