Персони

Статті

Сім'я підтвердила смерть футбольного агента Міно Райоли

2022-05-01 11:22

Відомий футбольний агент Міно Райола помер на 55-му році життя. Смерть італійця підтвердили у його верифікованому акаунті у твіттері.

«З глибокою скорботою повідомляємо, що помер найдбайливіший і найнеймовірніший футбольний агент із усіх, хто коли-небудь жив.

Міно боровся до кінця з тією ж старанністю, яку він вкладав у переговорні процеси, захищаючи своїх футболістів.

Робота Міно торкнулася життя багатьох людей, він написав новий розділ у сучасній історії футболу. Ми завжди скучатиме за ним. Місія Міно над тим, щоб зробити футбольний світ для гравців кращим, буде продовжена з колишньою пристрастю.

Ми дякуємо всім за ту неймовірну підтримку, надану нам у цей непростий період, і просимо шанобливо ставитися до приватного життя сім'ї та друзів у цей сумний момент», – йдеться у повідомленні родини Райоли.

Нагадаємо, Райола представляв інтереси Златана Ібрагімовича, Поля Погба, Ерлінга Холанна, Джанлуїджі Доннарумми, Маттейса де Лігта, Марко Верратті, Генріха Мхітаряна та багатьох інших футболістів.

У січні повідомлялося про екстрену госпіталізацію агента в Мілані, пізніше чутки були спростовані його оточенням. У четвер, 28 квітня, з'явилася інформація, що Райола помер, однак того ж дня її також спростували.

footclub.com.ua