Чемпіонати

Вік-енд для легіонерів збірної України: в Європі беруть старт великі чемпіонати, де виступають наші хлопці

Перший повноцінний клубний вік-енд для легіонерів збірної України має всі шанси розтягнутися аж на чотири дні.

2023-08-12 10:00

У п’ятницю, 11 серпня, у межах уже 4-го туру польської Екстракляси «Ракув» Владислава Кочергіна зустрівся на виїзді з «Пястом». Наш футболіст вийшов на заміну на 61-й хвилині, а на 81-й – забив м’яч, який не врятував гостей від поразки з рахунком 1:2.

У суботу, 12 серпня, «Інтер Маямі» Сергія Кривцова у чвертьфіналі Кубку ліг розбив «Шарлотт». Український захисник традиційно відіграв увесь матч, Ліонель Мессі знову відзначився забитим м’ячем, а їхня команда здобула впевнену перемогу – 4:0.

У стартовому турі англійської Прем’єр-ліги-2023/2024 на «Арсенал» Олександра Зінченка в Лондоні очікує матч із «Ноттінгем Форест» (14.30), «Евертон» Віталія Миколенка на своєму стадіоні зіграє з «Фулгемом» (17.00), а «Борнмут» Іллі Забарного прийматиме «Вест Гем» (17.00).

У 1-му турі французької Ліги 1-2023/24 «Марсель» Руслана Малиновського чекатиме на гостей із «Реймса» (18.00).

У стартовому турі іспанської Ла Ліги-2023/24 «Жирона» Віктора Циганкова та Артема Довбика поїде до Сан-Сабастьяна на поєдинок проти місцевого «Реал Сосьєдад» (18.00), а мадридський «Реал» Андрія Луніна в Більбао зійдеться з «Атлетиком» (22.30).

У неділю, 13 серпня, «Брюгге» Романа Яремчука в 2-му турі бельгійської Про Ліги на виїзді зустрінеться з «Ейпеном» (17.00).

В АПЛ «Челсі» Михайла Мудрика прийматиме «Ліверпуль» (18.30), а в Лізі 1 «Страсбур» Едуарда Соболя вдома зіграє проти «Ліона» (21.45).

Зрештою, у понеділок, 14 серпня, у межах 2-го туру французької Ліги 2 на «Бордо» Данила Ігнатенка чекатиме домашня гра проти «Конкарно» (21.45), а у 1-му турі португальської Прімейри на «Бенфіку» Анатолія Трубіна чекатиме виїзний матч з «Боавіштою».