ЛНЗ – Інгулець 2:1 (заг. 3:2). Плей-офф за місце в УПЛ. Звіт

В Черкасах ЛНЗ переміг «Інгулець» та виборов право в сeзоні-2023/24 грати в УПЛ.

«Футбольний клуб»

2023-06-14 17:02

Нагадаємо, що перший матч завершився унічию – 1:1 (на гол Клименка ЛНЗ відповіло точним ударом Тищенка з пенальті). Отже доля путівки в УПЛ вирішувалась в Черкасах.

Активніше розпочали гості – атаки «Інгульця» на перших хвилинах зустрічі були швидкі та небезпечні. Черкащани були змушені захищатися, але їм вдалася гостра контратака – Тищенко ледь не переграв Паламарчука. Цей епізод мав би змусити гостей грати уважніше, але…

На 17-й хвилині Тищенко, скориставшись помилкою захисників «Інгульця», підхопив м
яч та точним пасом вивів Савіна один на один з голкіпером. Партнер не промахнувся – 1:0.

Господарі поля заграли впевненіше і згодом знову відзначились – після кутового Коробенко зрізав м
яч у власні ворота – 2:0.

Гостям вже нічого було втрачати, тож вони пішли вперед. Але в завершальній стадії атак діяли дуже неточно. Удар Клименка з надзвичайно вигідної позиції – м’яч оминув ворота Самойленка. Здалеку пробивав Кучеренко – повз ворота. Тим часом перший тайм добіг кінця.

По перерві в складі гостей на поле вийшов Сітало і вже через 5 хвилин відзначився – після кутового нападник «Інгульця» виявився найспритнішим – 2:1.

Ініціатива перейшла до гостей, а футболісти ЛНЗ хоча і вимушені були відбиватися, але за будь-якої нагоди організовували контрвипади.

Чим менше часу залишалося до кінця матчу, тим нервовішою ставала гра. Гості намагалися зрівняти рахунок, а господарі поля не тільки відчайдушно тримали оборону, а й мали нагоди забити (вигідний момент змарнував Нич).

В компенсований час другу жовту картку побачив Тищенко і ЛНЗ залишився вдесятьох. Але часу використати чисельну перевагу вже не залишилось.

Отже, підопічні Олександра Ковпака наступного сезону гратимуть в УПЛ, а «Інгулець» вилдітає до Першої ліги.

ЛНЗ – ІНГУЛЕЦЬ – 2:1 (заг. 3:2)
Савін (17), Коробенко (30, автогол) – Сітало (51).
ЛНЗ: Самойленко, Солдат, Лопирьонок, Муравський (Тарасенко, 54), Норенков (Синьогуб, 90+5), Бойко, Хамелюк, Копил (Шестаков, 54), Тищенко, Савін (Нехтій, 71), Галенко (Нич, 54).
Інгулець: Паламарчук, Клименко, Ковальов, Кучеренко, Смоляков, Кухарук (Кравчук, 46), Коробенко (Сидоренко, 79), Запорожець, Козак (Одарюк, 81), Козиренко (Сітало, 46), Марусич (Резепов, 75).
Попередження: Тищенко (25), Савін (60), Бойко (68), Шестаков (70) – Козиренко (41), Козак (55).
Вилучення: Тищенко (90+1, друге попередження).