Шахтар – Інгулець 3:0. Україна, 11-й тур. Звіт

Незважаючи на ротацію складу, гірники без проблем обіграли одного з аутсайдерів.

Микита ШМЕЛЬОВ

2022-11-05 18:08

Гірники у середу не зуміли пробитися до плей-офф Ліги чемпіонів, зазнавши нищівної поразки від «Лейпцигу». І як би там не було, облога у команди Ігора Йовічевіча залишилася неприємною. Та й фізичні резерви команди не безмежні. Тому можна було припускати, що стартовий склад гірників порівняно з матчем у Кракові суттєво зміниться.

Власне, так і сталося. Але навіть без Степаненка, Мудрика та Бондаренка «Шахтар» перегравав «Інгульець» за всіма статтями.
Красномовна статистика першого тайму: удари по воротах – 6:1, кутові – 3:0, володіння м'ячем – 61 відсоток проти 39… І це гірники не викладалися на всі сто, воліючи темп трохи вищий за середній.

Головною ж фігурою у складі переможців доволі несподівано став юний Криськів. На 18-й хвилині зустрічі він відкрив рахунок своїм голам в УПЛ, вразивши ціль приблизно з кута воротарського майданчика. А у другому таймі – заробив пенальті та віддав гольовий простріл, посприявши дублю Сікана.

3:0 – і «Шахтар» без проблем повертає собі друге місце, яке на кілька годин окупувала «Зоря».

ШАХТЕР – ІНГУЛЕЦЬ – 3:0
Голи: Криськів (18), Сікан (69, з пенальті, 90+3).
Шахтар: Трубін, Михайліченко (Топалов, 73), Матвієнко, Кривцов, Бондар (Козік, 82), Криськів, Судаков (Мудрик, 73), Джурасек (Бондаренко, 57), Очеретько, Назарина, Траоре (Сікан, 57).
Інгулець: Кучер, Павлов, Запорожець, Клименко (Кравчук, 72), Ченбай (Одарюк, 46), Кучеренко (Марусич, 46), Сидоренко, Саків (Козак, 46), Нагієв, Ковальов, Кухарук (Коробенко, 72).
Попередження: Бондар (27) – Ченбай (30), Саків (39).