Минай – Кривбас 0:1. Україна, 15-й тур. Звіт

«Кривбас» на виїзді переміг «Минай» та очолив турнірну таблицю чемпіонату України.

2023-11-25 15:42

«Кривбас» у 15-му турі УПЛ на виїзді зустрічався з «Минаєм». Це була дебютна зустріч для ексгравця червоно-білих Желько Любеновича на чолі закарпатського клубу.

Дебют поєдинку залишився за гостями, які провели одразу декілька хороших атак, які могли призвести до забитих голів. Іліч та Понєдєльнік хитро розіграли стандарт, останній пробивав, але досвідчений Бандура у останній момент врятував «Минай» від вірного голу. За кілька хвилин флангова атака призвела до шансу для Задераки. Максим пробивав з хорошої позиції, але вийшло по центру воріт.

Господарі запам?ятались на початку тільки однією атакою, коли ефектно ножицями намагався пробити Вишневський, але невдало. З часом минайці дещо вирівняли гру, й на 22-й хвилині створили напівмомент, коли з середньої дистанції приклався Дмитрук. На щастя, вище воріт. Криворіжці відповіли низовим пострілом Кожушка та ударом з другого поверху Стецькова. Не надто небезпечно.

Поступово «Кривбас» знову заволодів перевагою: Бандура знову врятував «Минай» після непоганого удару Іліча зі стандарту, а Бізімана вже у наступній атаці стріляв потужно, але повз ворота. Були й інші непогані атаки. Ближче до кінця тайму перевага червоно-білих стала дуже відчутною, але забити не вдалось. Суперник грав виключно від оборони та своєї мети у першу 45-хвилинку досяг – 0:0.

Початок другого тайму залишився за минайцями, які створили перший реально небезпечний момент після флангової атаки. Твердохліба забули в районі 11-метрової відмітки, й той пробивав низом, але у ворота не влучив. Але якою шикарною вийшла відповідь «Кривбасу» згодом. Після закидання на дальню стійку та скидки від Кожушка дебютним голом відзначився Блізніченко, який розрядив гармату – 0:1.

Віктор з?явився на полі на 61-й хвилині, а на 64-й вже відзначився голом. Результативна заміна Юрія Вернидуба! Непоганий шанс згодом забити вдруге був у Кожушка, який не реалізував вихід тет-а-тет з воротарем, а потім і у Кузика. Але ні він, ні Понєдєльнік, який стріляв другим темпом забити не зумів. Ближче до кінця матчу минайці заволоділи ініціативою, але захист гостей діяв надійно.

На жаль, без нервової кінцівки не обійшлось. Особливо після вилучення Вакулка за друге попередження. Але навіть за таких умов «Кривбас» в цілому контролював хід гри та здобув перемогу.

МИНАЙ – КРИВБАС – 0:1
Блізніченко (64).
Минай: Бандура, Дмитрук, Чуєв, Нємчанінов, Булеза, Вітенчук (Демиденко, 88), Петько, Кораблін (Ралюченко, 88), Твердохліб, Гечев (Одарюк, 74), Вишневський (Гунічев, 60).
Кривбас: Кліщук, Понєдєльнік, Рябов, Стецьков, Дібанго, Бізімана (Татарков, 61), Ілич (Вакулко, 75), Задерака (Блізніченко, 61), Дебелко (Приходько, 46), Д.Кузик, Кожушко (Устименко, 88).
Попередження: Дмитрук (4), Немчанінов (54), Петько (64) – Вакулко (81).
Вилучення: Вакулко (87, друге попередження).