Ступар: «Бескоровайний зачепив ногу Ваната. Справедлива червона картка»

Екс-арбітр ФІФА Мирослав Ступар прокоментував ключовий епізод матчу «Кривбас» – «Динамо», після якого господарі залишилися у меншості.

2023-11-12 19:46

У матчі 14-го туру УПЛ між «Кривбасом» та «Динамо» на дванадцятій хвилині трапився резонансний епізод. Форвард киян Владислав Ванат тікав до воріт Кліщука, Бескоровайний та Стецьков його переслідували й в результаті футболіст «Динамо» впав на газон. Арбітр Максим Козиряцький вилучив захисника «Кривбаса» Бескоровайного, а після матчу розгорівся скандал.

Артем Гагарін у перерві сказав, що «це був тайм імені однієї людини, і це був не гравець». Також нарікав на суддівство Юрій Вернидуб, тренер «Кривбаса». А на пресконференції до Шовковського лунали питання про «вбиту інтригу».

Рішення судді прокоментував суддівський експерт Мирослав Ступар:

«Ванат виходив один в один, Бескоровайний діяв ненавмисно, але зачепив ліву ногу Ваната і той втратив рівновагу та завалився. Очевидний фол так званої «останньої надії». Справедлива червона картка», - сказав експерт.

Додамо, що в підсумку «Кривбас» програв матч з рахунком 0:2. Забивали за «Динамо» Ванат та Караваєв.