Колос – Оболонь 0:0. Україна, 16-й тур. Звіт

Команди не награли на голи, а підсумкові нулі, схоже, більше влаштували гостей.

«Футбольний клуб»

2023-12-02 17:01

Так вже сталося, що кожен із суперників вийшов на офіційну гру після майже місячної перерви. Адже 15-й тур, який був запланований слідом за міжнародною паузою, обидві команди пропустили. «Колос» – через участь свого опонента, «Зорі», у перенесеній зустрічі в рамках Ліги конференцій, «Оболонь» – через негоду в Олександрії.

Більше того, нинішнє очне протистояння ковалівців і киян також перебувало під загрозою. О 12:08 по всій Україні було оголошено повітряну тривогу, і гравці були змушені переміститися до сховища. Утім, зрештою ситуація нормалізувалася, пролунав «відбій», ну а двобій розпочався із двогодинною затримкою.

З урахуванням того, що «Колос» з «Оболонню» пропагують закритий футбол, звикли діяти другим номером, результативної гри на старті другого кола очікувати було не варто. Та й підсумок першого побачення команд у столиці виглядав показово – 0:0.

До перерви «Колос» виглядав активніше і наполегливіше, одначе говорити про якусь відчутну перевагу господарів було б не правильно. Можна згадати небезпечний щільний удар з-за меж карного майданчика 37-річного Вадима Мілька, з яким впорався Артем Кичак, а також прекрасний шанс, який змарнував Денис Безбородько. Нападник, якому асистував Сергій Мякушко, пробивав метрів з десяти, але взяв надто високо.

«Оболонь» до чужих воріт доходила рідше, а основну загрозу їм ніс Руслан Черненко зі своєю вбивчою правою. Утім, його дальнім спробам, нехай вони і виглядали небезпечними, бракувало влучності.

У другому таймі гості виглядали впевненіше, вони вирівняли гру і самі час від часу змушували супротивника притискатися до власного карного майданчика. В одному з моментів можливість завдати удару без перешкод з непоганої позиції отримав Сергій Суханов, проте сильним цей удар не вийшов, хоча і змусив демонструвати реакцію Кирила Фесюна.

І все ж таки відчувалося, що бажання вичавити максимум із ситуації, що склалося, було куди більшим у підопічних Ярослава Вишняка. Власне, і заміни, проведені тренером «Колоса», були спрямовані на прискорення і покращення дій попереду.

І моменти, аби таки вирвати перемогу, у ковалівців були. Міг відзначитися Сергій Болбат, а Валерій Бондаренко після розіграшу кутового взагалі пробивав з лінії воротарського, проте Кичак вкотре врятував свою команду.

Матч вийшов бойовим, арбітр загалом показав дев’ять «гірчичників», але нулі на табло до фінального свистка так і не змінилися. Як наслідок, суперники залишилися на своїх позиціях: «Колос» – сьомим, «Оболонь» – дванадцятою.

КОЛОС – ОБОЛОНЬ 0:0
Колос: Фесюн, Бурда (Золотов, 70), Бондаренко, Чорноморець, Мілько, Богданов (Оріховський, 62), Лучкевич (Ільїн, 70), Ємець, Болбат, Мякушко (Велетень, 62), Безбородько.
Оболонь: Кичак, Лук’янчук, Карась, Дубко, Мороз, Фатєєв, Осман, Приймак, Черненко, Суханов (Тарануха, 66), Краснопір.
Попередження: Богданов (12), Мякушко (14), Чорноморець (79) – Черненко (12), Мороз (29), Карась (55), Приймак (64), Краснопір (68), Дубко (85).