Зоря – Інгулець 2:0. Україна, 27-й тур. Звіт Бражка та Русина

На київському стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського «Зоря» перемогла «Інгулець».

«Футбольний клуб»

2023-05-20 16:10

«Зоря» виглядала явним фаворитом у зустрічі з «Інгульцем», тому не стали несподіванкою намагання луганської команди з перших хвилин захопити ініціативу. Господарі поля швидко наближалися до воріт суперника і фланговими передачами загострювали гру. Проте гості не збирались відсиджуватись в обороні і при нагоді сміливо йшли вперед.

Рахунок біло відкрито на 21-й хвилині. Білик порушив правила проти Герреро (хоча ігрова ситуація того і не вимагала), а Бражко з пенальті розвів м
яч і воротаря по різних кутах – 1:0.

З середини першого тайму темп дещо впав, і суперники вдались до неквапливих розіграшів комбінацій. Проте і в такій ситуації гострі моменти виникали. З небезпечних позицій пробивали Бутко і Герреро (в першому випадку удар був неточний, а в другому – добре зіграв Білик). Гості відповіли пострілом Козака, але Батагов встиг заблокувати удар.

По перерві гра пожвавішала, обидві команди майже не тримали м
яч в центрі поля, намагаючись швидко просунутись до воріт суперника. Спочатку гості мали нагоду зрівняти рахунок, але виручив Сапутін. «Зоря» відповіла дальнім ударом Булеци, але м’яч пройшов повз ворота. Після навісу Козака «зіграла» поперечина воріт «Зорі». Прорив Русина завершився точною передачею на Герреро, але той не поцілив в майже порожні ворота.

Найгостріший момент був створений на 72-й хвилині – Герреро пробіг півполя лівим флангом і віддав передачу на хід Антюху, який дотепно перекинув Білика. Але врятував Смоляков – захисник зміг наздогнати м’яч на лінії воріт і відвести загрозу.

За кілька хвилин Герреро через травму вимушений був залишити поле.

Ближче до кінця матчу «Зоря» відійшла в оборону. «Інгулець» мав кілька нагод, але добре грав Сапутін. А контратака господарів поля вийшла стрімкою і разючою – Дришлюк перехопив м’яч, відпасував Русину, а форвард блискуче поцілив в дальній кут воріт Білика – 2:0. Долю матчу було вирішено.

ЗОРЯ – ІНГУЛЕЦЬ – 2:0
Бражко (21, з пенальті), Русин (81).
Зоря: Сапутін, Імереков, Батагов, Бутко, Вантух (Снурніцин, 88), Бражко, Мишньов (Полегенько, 88), Булеца (Дришлюк, 69), Антюх, Русин (Погорілий, 88), Герреро (Хахльов, 74).
Інгулець: Білик, Нагієв, Ковальов (Поспєлов, 46), Павлов (Коробенко, 78), Кучеренко, Смоляков, Кухарук (Головкін, 67), Клименко (Козиренко, 46), Запорожець, Козак, Сітало (Марусич, 58).
Попередження: Бутко (88) – Клименко (33), Запорожець (58), Мишньов (86), Козиренко (88).